Stavebnice pro děti LEGO

Sady LEGO® od 9 let – zábava, která neomrzí

Sady LEGO® od 9 let jsou stavebnice, které nenápadně posunují laťku náročnosti, přitom jsou ale stále dětsky hravé a plné fantazie. Starší děti se rády nechají vtáhnout do světa svých oblíbených hrdinů ze známých seriálů, filmů nebo počítačových her. Tematické řady z této věkové kategorie zaujmou kluky i holky a vtáhnou do hry doslova celou rodinu. Absolutním evergreenem je už od svého uvedení řada LEGO® City, která dětem umožňuje postavit si dokonale vybavené městečko, ve kterém mohou psát příběhy jeho obyvatel dle své vlastní fantazie. V rámci LEGO® City mohou prozkoumat také tajemné hlubiny moří a oceánů nebo nekonečný vesmír.

Jak vybrat optimální stavebnici LEGO® od 9 let?

Stavebnice LEGO® od 9 let lze rozdělit do několika podkategorií, ze kterých si vyberou všechny děti bez ohledu na pohlaví. Výběr stavebnice byste měli vždy přizpůsobit osobním zájmům a stupni pokročilosti dítěte. Jednotlivé řady se inspirovaly aktuálně nejpopulárnějšími seriály a videohrami, jako jsou Minecraft, Ninjago, Star Wars, Super Heroes nebo LEGO® Speed Champions. Ani malé slečny nepřijdou zkrátka. LEGO® Friends je naučí, jak důležité je přátelství a LEGO® | Disney Princess™ je přenesou do pohádkového světa plného roztomilých postaviček, čar a kouzel.

Stavebnice LEGO 9 let
Stavebnice LEGO 9 let

Stavebnice LEGO® od 9 let pro pokročilé stavitele

Stavebnice LEGO® od 9 let rozhodně nebude nudit ani pokročilé stavitele, kterým jde především o proces stavby jako takové. Talentované děti a zapálené dospělé nadchne detailní řada LEGO® Architecture. Tato stavebnice vám umožní postavit si věrné kopie známých současných i historických budov a památek. Pro technické nadšence je určena stavebnice LEGO® Technic. Modely jsou plně funkční a pohyblivé.

LEGO pro děti od 9 let

V rozmanitosti je krása

Stavebnice LEGO® od 9 let umožňují kombinovat různé na první pohled nesourodé světy. Děti si mohou vybírat z bohaté nabídky řad dle svých aktuálních preferencí a zájmů.

stavebnice LEGO pro děti od 9 let

Stavějte dle návodu, nebo sami

Přehledné návody vás provedou procesem stavby. Řídit se jimi ale rozhodně nemusíte. Můžete naplno popustit uzdu své kreativitě a vytvořit originální dílo dle svých představ.

LEGO 9 let

Stavebnice LEGO® není jen pro děti

Sdílená radost, rovná se větší radost. Jednotlivé řady z této kategorie budou bavit nejen děti, ale také jejich starší sourozence, rodiče a prarodiče. Do stavby se může zapojit opravdu celá rodina.