LEGO Super Heroes Groot

LEGO® Super Heroes – jedinečný svět superhrdinů

LEGO® Super Heroes představuje super volbu stavebnice pro všechny komiksové nadšence a fanoušky superhrdinů. Tato řada je určena zejména pro kluky ve věku 7–14 let, ale na své si přijdou všechny děti, kterým se líbí představa, že zachraňují svět. Jedná se o unikátní kombinaci stavebnice a hrdinů z plátna či obrazovky. LEGO® Super Heroes zkrátka propojuje to, co mají děti rády.

LEGO® Super Heroes zahrnuje LEGO® Marvel i DC Batman™

Z nabídky LEGO® Super Heroes si vybere každý. Je vaše dítě fanouškem Batmana, nebo má radši Spider-Mana? Líbí se mu Iron Manovo brnění nebo Wolverinovy drápy? LEGO® Super Heroes splní přání i tomu nejnáročnějšímu filmovému nadšenci, jelikož zahrnuje řady LEGO® DC Batman™LEGO® Marvel. Nechte vaše děti ponořit se do světa největších superhrdinů a zachránit svět.

LEGO Super Heroes stavebnice
LEGO Super Heroes Iron Man

LEGO® Super Heroes rozvíjí tvořivost malých stavitelů

Stavebnice LEGO® Super Heroes pomáhají rozvíjet tvořivost u dětí. Stejně jako ostatní řady LEGO®, podporují představivost, fantazii a rozvoj jemné motoriky. Výtvory z LEGO® Super Heroes se dají kombinovat se stavbami z jiných řad. Chcete vidět Batmana mezi dinosaury? Spider-Mana na vesmírné lodi? Proč ne? Fantazii se meze nekladou, což v tomto případě platí dvojnásob.

LEGO Super Heroes

Spousta možností s LEGO® Super Heroes

Od Batmobilu přes pavoučí doupě až po Iron Manovo robotické brnění. Se stavebnicemi LEGO® Super Heroes se nebudete nudit.

LEGO Super Heroes

Dekorace do pokoje

Zhotovená díla nemusejí být jen hračkou. Výtvory LEGO® Super Heroes se mohou vyjímat na poličce, a to zejména pokud je pokoj v superhrdinském stylu.

LEGO Super Heroes

Sety s bohatým příslušenstvím

Sety LEGO® Super Heroes nabízejí také spoustu příslušenství, což dává mnohem větší prostor kreativitě a fantazii.