Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron

-22%
Zboží na Třetinku
9 999 Kč
7 849 Kč
6 487 Kč bez DPH

LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron

LEGO Bugatti Chiron

LEGO® Technic Bugatti Chiron

Skvost mezi stavebnicemi

Stavebnice LEGO® Technic 42083 Bugatti Chiron přináší jedinečné spojení prestižního designu a nejvyspělejšího LEGO stavitelství. Tento model byl vyvinut přímo ve spolupráci s Bugatti Automobiles S.A.S. coby pocta tomuto super autu. Vyznačuje se zářivě modrou aerodynamickou karosérií, pohyblivými prvky a dokonale detailním propracováním součástek i kokpitu.


LEGO věk

Pro stavitele od 16 let

Auto

Věrný model reálného automobilu

LEGO like

Mnoho funkcí a pohyblivých částíLEGO Bugatti Chiron

Exkluzivní model pro stavitelský zážitek

LEGO Bugatti Chiron je věrnou kopií skutečného stejnojmenného automobilu v měřítku 1:8. Stavebnice obsahuje 3 599 dílků a měří 14 cm na výšku, 56 cm na délku a 25 cm na šířku. Dodává se v luxusním balení, jehož součástí je také sběratelská brožurka s barvami a detailní návod na stavění.

Dokonale propracované součástky

Stavebnice disponuje replikou 16válcového motoru, který je díky dvěma klikovým hřídelím plně pohyblivý. Jde o nejsofistikovanější LEGO Technic motor vůbec. Náleží k němu také plně funkční 8stupňová převodovka.

LEGO Bugatti Chiron
LEGO Bugatti Chiron

Spousta pohyblivých částí

Kromě pohyblivého motoru najdete v modelu také zvedací zadní křídlo, otevírací dveře, zvedací kapotu a volant se znakem Bugatti.

Vyladěné detaily

Model je vychytaný do nejmenších detailů, aby co nejvíce připomínal originál. Od kol s nízkoprofilovými pneumatikami a drátěnými ráfky, až po propracovaný interiér kokpitu. 

LEGO Bugatti Chiron


Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Stavebnice LEGO Technic jsou určeny pro všechny milovníky strojů a techniky a umožňuje sestavení pokročilejších modelů se složitějšími pohyblivými částmi. Jsou proto určené především pro zkušenější stavitele a milovníky technických modelů. Série LEGO Technic se vyznačuje precizním zpracováním i těch nejmenších detailů a zároveň vysokou funkčností a pohyblivostí modelů. Velkou předností LEGO Technic je možnost jednotlivé modely přestavět v jiné, tematicky podobné, stroje. Stavebnice LEGO rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku i představivost dětí a řadí se mezi jednu z nejoblíbenějších dětských her.


Stavebnice LEGO® Technic 42083 Bugatti Chiron přináší jedinečné spojení prestižního designu a nejvyspělejšího LEGO stavitelství. Tento model byl vyvinut přímo ve spolupráci s Bugatti Automobiles S.A.S. coby pocta tomuto super autu. Vyznačuje se zářivě modrou aerodynamickou karosérií, pohyblivými prvky a dokonale detailním propracováním součástek i kokpitu.LEGO Bugatti Chiron je věrnou kopií skutečného stejnojmenného automobilu v měřítku 1:8. Stavebnice obsahuje 3 599 dílků a měří 14 cm na výšku, 56 cm na délku a 25 cm na šířku. Dodává se v luxusním balení, jehož součástí je také sběratelská brožurka s barvami a detailní návod na stavění.

Klíčové vlastnosti stavebnice LEGO Bugatti Chiron

  • Měřítko 1:8
  • Propracované součástky vč. repliky 16válcového motoru s pohliblivými hřídelemi
  • Pohyblivé části: zvedací zadní křídlo a kapota, otevírací dveře, otáčivý volant
  • Detailní interiér
  • 3 599 dílků, rozměry 14 × 56 cm × 25 cm
  • Doporučený věk od 16 let
4,9
hodnotilo 17 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 16 let

Lego

Počet dílků 3 599 ks
Řada Technic
Téma Vozidla

Autíčka

Délka autíčka 56 cm
Materiál Plast

Téma

Téma Vozidla
Kód:  LO42083
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  5702016116977
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB21