LEGO vláčky pro děti i dospělé

LEGO® vlaky jsou skvělou hračkou pro děti i dospělé

LEGO® vlaky ocení nehledě na věk každý obdivovatel lokomotiv. Za kostičkami se totiž skrývá nespočet možností, jak si stavebnici přizpůsobit přesně podle svých představ. Mozek zabaví nejen samotné skládání, ale také klasické či LEGO® vlaky na dálkové ovládání, jež budete následně po železnici prohánět. Vyzkoušejte také pestré stavebnice s minifigurkami a vyladěnými detaily, se kterými bude kreativní hraní a vytváření příběhů hračka!

Jaké LEGO® vláčky najdete na trhu? Nabídka je opravdu pestrá

Pro děti do pěti let naleznete v nabídce vláčky LEGO® DUPLO. Vyznačují se většími dílky, zamezí se tak nechtěnému spolknutí součástky. Mezi oblíbené modely pro ty nejmenší strojvedoucí patří Narozeninový vláček Mickeyho a Minnie. Starší pak ocení stavebnici standardní velikosti, kam se řadí např. LEGO® City Trains, s osobními i nákladními vlaky, nebo kouzelný Spěšný vlak do Bradavic od LEGO® Harry Potter™.

LEGO vlaky DUPLO a City
LEGO vláčky a koleje

Postavte si perfektní dráhu se stanicemi pro vaše LEGO® vlaky

Všechny LEGO® vlaky jsou plně kompatibilní s ostatními stavebnicemi LEGO®. Nejvíce dílků těchto produktů představují kostičky s jednotným designem, díky kterému se všechny výrobní řady dají kombinovat. Můžete si tak vytvořit dráhu s nástupišti, nádraží, celé město anebo si postavit vlastní LEGO® vláčky budoucnosti. K dispozici jsou kostičky pro nákladní, spěšné i osobní vlaky a údržbová vozidla.

LEGO vlaky na cestách

Prodlužte si cestu za dobrodružstvím

Chtěli byste si prodloužit dráhu pro vaše LEGO® vlaky? Fantazii se meze nekladou, koleje, výhybky a mosty pořídíte i samostatně.

LEGO vlaky na dálkové ovládání

Co pohání LEGO® vláčky na cestách?

Zakoupit si můžete LEGO® vláčky na baterky, nejnovější soupravy na dálkové ovládání nebo klasické vlaky na kolečkách bez pohonu.

Vytvářejte příběhy s LEGO vláčky

Vytvářejte příběhy s LEGO® vlaky

Na děti čekají v nabídce také LEGO® vlaky s jejich oblíbenými postavičkami z hraných i animovaných filmů a seriálů.