-->
LEGO ZOO

Postavte si zvířátka LEGO® všech druhů, velikostí a barev

Zvířátka LEGO® se skvěle hodí k jakékoliv sbírce. Ať už stavíte vlastní město s modely LEGO® City, plánujete výlet s řadou LEGO® Friends nebo objevujete kouzlo stavebnic LEGO® DUPLO® pro nejmenší, vždy je můžete doplnit celou řadou zvířat. Pořídíte si zvířátka LEGO® z farmy, chytré opičky, pejsky, mořské živočichy či poníka? Neobyčejný zážitek ze zvířecí říše čeká na děti také se speciálními sety LEGO® NINJAGO®, LEGO® Minecraft™ či LEGO® Creator 3v1.

Stavebnice se zvířátky LEGO® přináší více než jen skvělé příběhy

Roztomilá zvířátka LEGO® otevírají dveře pro mnoho fantastických příběhů, ale i ponaučení. Jaké by to bylo otevřít si svůj vlastní zverimex, záchranou stanici nebo farmu? Stavebnice LEGO® ZOO může děti zábavnou formou naučit, že všichni chlupatí kamarádi přináší velkou porci zábavy a potěšení, ale zároveň vyžadují velkou dávku péče i ochrany. Navíc si rozšíří své dosavadní obzory a znalosti o rozmanité zvířecí říši.

LEGO zvířatka
LEGO ZOO

Stavebnice LEGO® ZOO rozvíjí dětské dovednosti a schopnosti

Stavba vlastní ZOO LEGO® děti nejen pobaví a naučí, jak o zvířátka pečovat a v jakém žijí prostředí, ale také si náramně procvičí jemnou motoriku, trpělivost a rozvinou představivost i kreativitu. Některá zvířátka LEGO® jsou přizpůsobená ke hře ve vodě nebo slouží jako praktické doplňky do pokojíčku, mohou se tak snadno stát součástí každodenního programu vašich dětí.

LEGO zvířátka

Zvířátka LEGO® najdou místo ve všech sadách

Zvířátka LEGO® jsou kompatibilní se všemi řadami stavebnic LEGO®. Děti tak mohou vytvářet vlastní příběhy či oživit stávající.

LEGO ZOO

Stavebnice LEGO® DUPLO® pro nejmenší

Zvířátka z řady LEGO® DUPLO® jsou přizpůsobená hře pro velmi malé děti. Vyznačují se snadno uchopitelnými a jednoduchými díly.

LEGO zvířátka

Originální zvířátka LEGO® pro nadšence

Mezi zvířátka LEGO® patří také všichni živočichové a stvoření z populárních dětských seriálů, filmů nebo počítačových her.


Mít svoji vlastní ZOO LEGO® nebylo nikdy snazší

ZOO LEGO® si můžete postavit z různých řad stavebnice LEGO®. V čem se od sebe liší?


Zažijte báječná dobrodružství s draky, dinosaury a roboty LEGO®

Nestačí vám koně LEGO® a jiná zvířátka? Nic neokoření dobrodružství tak jako dinosaurus nebo oheň chrlící drak! A pokud vám bude výlet do kouzelného či jurského světa málo, přidejte do příběhu skvělé roboty LEGO®.

Draci, dinosauři a roboti LEGO® se skvěle hodí ke každé sbírce stavebnic LEGO®.