Obnovit stránku

Lexibook Šachy Elite

-15%
1 299 Kč
1 109 Kč
917 Kč bez DPH

Lexibook Šachy Elite

Chtěli byste se naučit hrát šachy a nemáte v okolí trpělivého trenéra? Vyzkoušejte to s herním setem Lexibook Šachy Elite. Tyto elektronické šachy disponují klávesnicí, mají 64 levelů obtížnosti a naučí vás 4 herní styly. Můžete si také zahrát s kamarádem a vyzvat jej na partii. Klávesnice má možnost rozhodčího, který vás povede skrz celou hru. S Lexibook Šachy Elite se z vás stane šachový mistr, počítač zná totiž 50 možných způsobů strategie, tak dokážete zvítězit již nad kýmkoliv. 

Klíčové vlastnosti herního setu Lexibook Šachy Elite

  • Lexibook Šachy Elite v elektronické verzi
  • Disponují klávesnici a 64 úrovněmi obtížnosti
  • Ovládá 4 herní styly a 50 druhů strategií
  • Je zde funkce rozhodčího pro šachové partie
  • Provedou vás od začátečníka až k mistrovi
  • Lexibook Šachy Elite mají 5 začátečnických úrovní
  • 32 diod pro vizuální naznačení pohybu

Jedinečný výcvik s Lexibook Šachy Elite

Lexibook Šachy Elite vás provedou základy šachových partií, i když nemáte páru ani o tom, jak táhnout figurkami. Můžete začít funkcí pro začátečníky Trénink. Zde vám šachy budou indikovat, zda váš tah byl proveden dobře. Funkce Tip vám navrhne správný pohyb po klávesnici nebo využijete funkci zpět, která dovoluje vrátit se o 2 tahy dozadu. 

Od začátečníka k mistrovi

Šachy Elite Lexibook mají celkem 64 úrovní obtížnosti, včetně 5 začátečnických úrovní, kdy počítač nechá svého soupeře vyhrát záměrně špatně volenými tahy a obětováním figurek. Po zvládnutí základních pravidel postoupíte do úrovně Perfection, kde vám počítač již bude radit, zda váš tah byl optimální a dá vám možnost si jednotlivé tahy opravit a táhnout znovu. Následují motivační úrovně, kde získáváte od počítače jednotlivé nápovědy. A mistři dosáhnou na úroveň Perfect, kdy dochází k vizuálnímu pohybu za pomocí 16 horizontálních a 16 vertikálních diod. 

Parametry a specifikace

Baterie

Typ baterií AA
Počet baterií 3 ks

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 7 let

Hry a hlavolamy

Typ produktu Základní hra
Minimální počet hráčů 2
Maximální počet hráčů 2
Kód:  HRAif12350
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  3380740028746
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB23