Obnovit stránku

Little Tikes Tříkolka 4v1 Deluxe Neonově růžová

-12%
Akční cena
2 599 Kč
2 299 Kč
1 900 Kč bez DPH

Little Tikes Tříkolka 4v1 Deluxe Neonově růžová

Chcete vašim dětem pořídit vozidlo, ze kterého jen tak nevyrostou? Zářivě růžová tříkolka poroste s vaším dítětem - můžete ji totiž upravit podle věku a schopností jezdce. Hodí se tak pro nejmenší batolata i pro samostatné malé cyklisty. Tříkolka má vzadu výškově nastavitelnou vodicí tyč. Tu ale můžete v případě potřeby odejmout, stejně jako stínidlo, které pohlcuje až 95 % škodlivého UV záření. Dále je tříkolka vybavena pětibodovým bezpečnostním pásem a odnímatelnou bezpečnostní závorou. K dispozici je úložný prostor pro děti i pro rodiče.

Klíčové vlastnosti

  • Tříkolku můžete upravit do 4 fází podle věku dítěte
  • Spousta odnímatelných částí
  • Stínidlo proti škodlivým UV paprskům
  • Pomocí vodicí tyče můžete plně kontrolovat jízdu dítěte
  • Velký úložný prostor na vše potřebné během výletu
  • Praktický držák na lahev

4 fáze pro adekvátní jízdu dětí

Na tříkolce mohou začít jezdit už děti od 9 měsíců. V této fázi je rodiče tlačí pomocí vodicí tyče a děti mají nohy položené na opěrkách. V druhé fázi, od 12 měsíců, se děti učí samy šlapat, ale rodiče jízdu stále plně kontrolují. Od 18 měsíců se děti pokouší o samostatnou jízdu odjištěním předního kolečka, takže mohou samy zatáčet, ale stále jim pomáhají rodiče. Ve 36 měsících už může být vodicí tyč odejmuta a dítě jede nezávisle pod dohledem rodičů. 

Prostor i pro hračky

Tříkolka má tichá a pevná kolečka. Z protiskluzových pedálů nebude padat nožka dítěte. Sedátko je polstrované a může být nastavené do 4 poloh pro pohodlí v každém věku. V zadní části si dítě může v plastovém boxu vozit oblíbené hračky. Součástí je i taštička v barvě tříkolky, která se upevňuje na vodicí tyč a kam si pro změnu ukládají věci rodiče. Využít můžete i držák na lahev. Tříkolka má spoustu odnímatelných a přizpůsobitelných součástí, které zajistí pohodlnou a adekvátní jízdu dětí od 9 měsíců.

Barva:
Neonově růžová

Maximální nosnost tříkolky:
23 kg

Maximální nosnost košíku:
2 kg

Rozměry:
112 × 50 × 99 cm

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 0,75 let

Tříkolky a traktůrky

Nosnost 23 kg
Typ Tříkolka
Kód:  SPTsc1316
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  0050743634321
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB28