Obnovit stránku

Magformers Pikant malý

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Magformers Pikant malý

Základní sada MAGFORMERS Pikant malý 13 je originální stavebnicí, která bude zábavně rozvíjet schopnosti vašeho dítěte. Již od útlého věku může tak váš malý neposeda budovat svou fantazii, prostorovou imaginaci, jemnou motoriku a v neposlední řadě i kreativitu. Celá sada obsahuje celkem 13 dílků, se kterými se žádné dítě rozhodně nezačne nudit. Sada MAGFORMERS Pikant malý 13 je navržená pro nejmenší děti, které se na ní naučí chápat 3D prostor jednoduchých objektů. Jednotlivé díly jsou vyrobeny z pestrobarevného plastu, který díky svým vlastnostem vydrží i hrubší dětské zacházení.

Hlavní přednosti stavebnice MAGFORMERS Pikant malý 13

  • Ideální sada pro všechny malé nezbedy s velkou fantazií
  • Uvnitř najdete celkem 13 dílků
  • Pomáhá rozvíjet prostorovou imaginaci, haptické schopnosti a kreativitu
  • Obsahuje pastelové pestrobarevné dílky nejrůznějších tvarů
  • Uvnitř každého dílku se nachází malý a silný neodymový magnet
  • Rozměr balení se stavebnicí je 25 × 37 × 2,5 cm
  • Hmotnost balení se stavebnicí je cca 300 gramů
  • Vyrobena ze zdravotně nezávadného pevného plastu
  • Stavebnice vhodná pro děti již od 3 let

Spousta nových možností

Sada Pikant od MAGFORMERS je populární sadou, ve které se nachází ideální mix všech nových dílků. Je tak naprosto nejvhodnější pro ty děti, které už některou sadu od MAGFORMERS vlastní a rozšíří tak své možnosti v kreativním stavění. V této malé sadě Pikant tak najdete množství dílů pro stavění komplexních staveb různého druhu. Uvnitř objevíte například pětiúhelníky, šestiúhelníky, vysoké trojúhelníky a další praktické doplňky. Dílky najdete pečlivě zabalené v odolných sáčcích se zipem. Jednotlivé dílky mají uvnitř neodymové magnetické válečky, které se mohou volně otáčet. Nikdy se tak nestane, že budete muset změnit své plány kvůli přirozené magnetické polaritě.

Jednoduché tvary = unikátní zábava

MAGFORMERS je název pro originální magnetickou stavebnici, která vašim dětem umožní vymýšlet nejrůznější architektonické fantazie, které mohou nechat oživnout pomocí spousty typů kostek. Stavebnice funguje na principu jednoduchých tvarů, které umožňují zapojit plně dětskou kreativitu. V každém balení tak najdete dvourozměrné mnohoúhelníky jako např. čtverce, trojúhelníky, obdélníky, kosočtverce, pětiúhelníky, šestiúhelníky i nejrůznější lichoběžníky. Všechny dílky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu a opatřeny drobnými neodymovými magnety, které jsou skryty uvnitř samotného tvaru. Poté už stačí k sobě dílky pouze přiložit a užívat si hodiny nekonečné zábavy. Samotná značka MAGFORMERS byla již několikrát oceněna v nejrůznějších soutěžích a ve své kategorii hraček rozhodně válcuje konkurenci.

Obsah balení:
2 × kosočtverec
4 × vysoký trojúhelník
2 × pětiúhelník
2 × lichoběžník
× obdélník
1 × šestiúhelník

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 3 let

Stavebnice a puzzle

Materiál Plast
Počet dílků 13 ks
Kód:  HRAif11127
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8809134603017
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB8