Obnovit stránku

Magformers Pikant Plus

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Magformers Pikant Plus

Základní sada MAGFORMERS Pikant Plus 21 je originální stavebnicí, která bude zábavně rozvíjet schopnosti vašeho dítěte. Již od útlého věku může tak váš malý neposeda budovat svou fantazii, prostorovou imaginaci, jemnou motoriku a v neposlední řadě i kreativitu. Celá sada obsahuje celkem 21 dílků se kterými se žádné dítě rozhodně nezačne nudit. Sada MAGFORMERS Pikant Plus 21 je navržená pro nejmenší děti, které se na ní naučí chápat 3D prostor jednoduchých objektů. Jednotlivé díly jsou vyrobeny z pestrobarevného plastu, který díky svým vlastnostem vydrží i hrubší dětské zacházení.

Hlavní přednosti stavebnice MAGFORMERS Pikant Plus 21

  • Ideální sada pro všechny malé nezbedy s velkou fantazií
  • Uvnitř najdete celkem 21 dílků
  • Pomáhá rozvíjet prostorovou imaginaci, haptické schopnosti a kreativitu
  • Obsahuje pastelové pestrobarevné dílky nejrůznějších tvarů
  • Uvnitř každého dílku se nachází malý a silný neodymový magnet
  • Rozměr balení se stavebnicí je 25 × 37 × 2,5 cm
  • Váha balení se stavebnicí je cca 400 gramů
  • Vyrobena ze zdravotně nezávadného pevného plastu
  • Stavebnice vhodná pro děti již od 3 let

Mnoho nových možností

Sada Pikant PLUS od MAGFORMERS je populárním balíčkem, ve které se nachází ideální mix všech nových dílků. Je tak naprosto nejvhodnější pro ty děti, které už některou sadu od MAGFORMERS vlastní a rozšířit tak své možnosti v kreativním stavění. Uvnitř balení tak najdete například otočné panely, dva magnetické klouby pro volně pohyblivá ramena pro tvorbu robotů či dalších postaviček. Dílky najdete pečlivě zabalené v odolných sáčcích se zipem. Jednotlivé dílky mají uvnitř neodymové magnetické válečky, které se mohou volně otáčet. Nikdy se tak nestane, že budete muset změnit své plány kvůli přirozené magnetické polaritě.

Jednoduché tvary = unikátní zábava

MAGFORMERS je název pro originální magnetickou stavebnici, která vašim dětem umožní vymýšlet nejrůznější architektonické fantazie, které mohou nechat oživnout pomocí spousty typů kostek. Stavebnice funguje na principu jednoduchých tvarů, které umožňují zapojit plně dětskou kreativitu. V každém balení tak najdete dvourozměrné mnohoúhelníky jako např. čtverce, trojúhelníky, obdélníky, kosočtverce, pětiúhelníky, šestiúhelníky i nejrůznější lichoběžníky. Všechny dílky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu a opatřeny drobnými neodymovými magnety, které jsou skryty uvnitř samotného tvaru. Poté už stačí k sobě dílky pouze přiložit a užívat si hodiny nekonečné zábavy. Samotná značka MAGFORMERS byla již několikrát oceněna v nejrůznějších soutěžích a ve své kategorii hraček rozhodně válcuje konkurenci.

Obsah balení:
4 × výseč
2 × oblouk
2 × obdélníček
1 × trojitý obdélník
7 × otočný panel
1 × vrtule
2 × kloub
1 × kulomet
1 × satelitní anténa

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 3 let

Stavebnice a puzzle

Počet dílků 21 ks
Kód:  HRAif11129
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8809134604106
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB22