Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

Matchbox herní set letiště

Akční cena
1 249 Kč
1 032 Kč bez DPH

Matchbox herní set letiště

Závodní dráha Matchbox letiště vás na první pohled zaujme svým provedením. Dětem se z nadšení zatočí až hlava! Závodní okruh postavíte za malou chvíli a okamžitě se můžete prohánět cestou k cíli. Autodráha má navíc pohyblivé části se světly a zvuky opravdového letiště. Na trati se zaručeně vyřádí leckterý malý zapálený motorista. Kromě toho autodráha podporuje kreativitu dítěte. Autodráha Matchbox letiště je vhodná pro děti od 4 let. Barvy a vzhled se mohou lišit.Hlavní přednosti autodráhy Matchbox letiště

  • Autíčko a letadlo vyráží na jízdu plnou překvapení a zajímavých překážek
  • Obsahuje autíčko a letadlo
  • Postupně vypouštíte další a další autíčka
  • Zažijte dobrodružnou jízdu
  • Pomáhá rozvíjet logické myšlení dítěte
  • Autodráha Matchbox letiště je vhodná pro děti od 4 let

Zažijte nezapomenutelné dobrodružství s autodráhou Matchbox letiště

A je to tady! Dobrodružství s autodráhou Matchbox letiště může začít. Autíčko vyráží na jízdu plnou překvapení a zajímavých překážek. Letiště spojuje hru s letadly i autíčky, takže vás bude zaručeně bavit! Vozidla vypadají opravdu realisticky, díky čemuž se budete cítit jako na letišti. Autodráha má navíc pohyblivé části se světly a zvuky opravdového letiště.

Autodráha Matchbox letiště s letadlem a autíčkem

Autodráha Matchbox letiště má v balení pro vás nachystáno jedno letadlo Sky Busters a jedno vozilo Matchbox. Po vybalení autodráhy Matchbox letiště se tak můžete pustit ihned do hraní.

Autodráha Matchbox letiště rozvíjí představivost a kreativitu

Autodráha Matchbox letiště rozvíjí představivost a kreativitu. Je to skvělá zábava, kterou si děti během okamžiku zamilují. Set letiště lze připojit k některým dalším setům Matchbox Action Drivers ™ a Hot Wheels ™ City (prodává se samostatně).


Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 4 let

Autodráhy

Typ dráhy Skládací
Kód:  HRAnk004707
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  0194735015658
P-DC1-WEB14