Obnovit stránku

Nerf Elite 2.0 Warden DB-8

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
679 Kč
561 Kč bez DPH

Nerf Elite 2.0 Warden DB-8

S přizpůsobitelnou dětskou pistolí Nerf Elite 2.0 Warden DB-8 od společnosti Hasbro si všichni kluci od 8 let užijí ohromnou hromadu zábavy. Blaster Nerf Elite 2.0 si můžete individuálně vylepšit přidáním dalšího Nerf příslušenství, k ještě lepší strategii v boji dopomůže také taktická kolejnice. Dětská pistole Nerf Elite Warden DB-8 umožňuje střílení i dvou nábojů naráz, nebo vystřelení v rychlém sledu všech šipek ze zásobníku, tedy 8 Nerf šipek za sebou a to s až 26metrovým dosahem. Pro dobíjení je k dispozici 16 pěnových šipek Nerf, které jsou součástí balení. Hračka je vyrobena z plastu a k jejímu fungování není třeba žádných baterií. Při hraní je doporučeno, aby děti použily bezpečnostní brýle.


Klíčové vlastnosti dětské pistole Nerf Elite 2.0 Warden DB-8

  • Blaster Nerf Elite 2.0 je určen pro kluky od 8 let, ale pořídit jej můžete každému dítěti, které rádo střílí
  • Nerf Warden DB-8 je individuálně přizpůsobitelný blaster, k jehož fungování není třeba baterií
  • Dětská pistole umožňuje využití taktické kolejnice a volitelné přidání dalšího Nerf příslušenství (není součástí balení)
  • Pistole je vyrobena z kvalitního plastu
  • Pro nabíjení je v balení k dispozici 16 nábojů Nerf s dlouhým dostřelem až 26 m
  • Zásobník lze nabít 8 pěnovými šipkami najednou, které je možné střílet po dvou anebo v rychlém sledu za sebou
  • Při hraní se doporučuje použít bezpečnostních dětských brýlí (nejsou součástí balení)

Přizpůsobte dětskou pistoli Nerf Elite 2.0 svým představám a bitevním plánům

S blasterem Nerf Elite 2.0 Warden DB-8 se mohou vaše děti kompletně připravit na bitvu s partou kamarádů a vyjít z ní jako vítěz. Dětská pistole Nerf Elite 2.0, k jejíž funkčnosti nejsou třeba žádné baterie, totiž umožní individuální přizpůsobení zbraně a její vylepšování.

Upravte si svůj blaster obrazu svému

Převahu v bitevních Nerf hrách zajistí u blasteru Warden DB-8 taktická kolejnice a dále místo připravené pro další Nerf příslušenství, které můžete doplňkově pořídit a ještě tak vylepšit zábavu s dětskou zbraní Nerf Elite 2.0.

S blasterem Nerf si užijete spoustu zábavy

Ať už jsou vaše děti nováčky ve světě Nerf střelců nebo již mají zkušenosti z předchozími modely Nerf blasterů a chtějí povýšit na vyšší úroveň výkonu, Nerf Elite 2.0 Warden DB-8 se hodí pro každého, kdo si chce užít spoustu zábavy se svými kamarády. Při hraní s dětskou pistolí Nerf Elite 2.0 dohlédněte na děti, aby nosily ochranné brýle a nemířily při střílení na oblast obličeje.

Pěnové šipky Nerf můžete střílet po dvou nebo v rychlém sledu za sebou

S jedinečným blasterem Nerf Elite 2.0 Warden DB-8 přinesete vašim dětem do hraní nevídanou porci zábavy díky dlouhé vzdálenosti dostřelu šipek a možnosti vlastního přizpůsobení vybavení zbraně. Se zásobníkem na 8 šipek můžete střílet i dvě Nerf šipky naráz, anebo díky funkci rychlé střelby vypálit sérii všech osmi nábojů a rychle přebít. Z pistole Nerf Elite 2.0 Warden DB-8 je možné tyto šipky vystřelit až na vzdálenost unikátních 26 metrů! V balení dětské pistole Nerf naleznete hned 16 těchto nábojů a v případě potřeby si další můžete dokoupit. Nechť zábava započne!Parametry a specifikace

Dětské pistole

Materiál Plast
Dosah 26 m
Délka pistole 50 cm

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 8 let
Kód:  HRAbz038228
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  5010993732388
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB12