Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Nejvýhodnější doručení domů Partnerská odběrná místa Česká pošta
dnes nebo zítra dnes nebo zítra dnes nebo zítra 1-2 dny 1-2 dny 1-2 dny

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

Nikdy neříkej nikdy

-21%
499 Kč
392 Kč
324 Kč bez DPH

Nikdy neříkej nikdy

Hra Nikdy neříkej nikdy obohatí váš milostný život a inspiruje vás k novým lechtivým zážitkům. Hra obsahuje 160 kartiček s úkoly, které jsou rozděleny do 4 okruhů: místa plná vášně, hry a hračky pro velké kluky a holky, láska prochází žaludkem a tajné fantazie a hraní rolí. V této hře není vítěze ani poraženého. Cílem je strávit se svým partnerem příjemné chvilku, objevit tajné fantazie a následně si je i třeba navzájem vyplnit. Hra je určena pro hráče od 18 let. 

Klíčové vlastnosti společenské hry Nikdy neříkej nikdy 

  • Společenská hra Nikdy neříkej nikdy obsahuje 160 kartiček s úkoly
  • Karty rozděleny do 4 okruhů 
  • Hra pro okořenění vašeho milostného života
  • Hra pro hráče od 18 let

Jak hru hrát

Doprostřed mezi vás umístěte Roztoč-to-vač, karty rozdělte podle bare, zamíchejte je a rozložte podle ukazatele. K hraní si můžete nalít skleničku libovolného alkoholu. Roztočte ručičku na ukazateli a podle toho, na jaké barvě se zastavila, vyberte příslušnou kartičku a přečtěte text na ní. Již jste situaci s partnerem zažili? Nevadí, připijte si na to. Pokud ne, rozhodněte se, zda jste ochotni situaci v budoucnu absolvovat. Pokud nemáte zájem, odložte kartu a hraje váš partner. Chcete se do nového zážitku vrhnout, sdělte to partnerovi a napijte se. Teď je na řadě váš partner s rozhodnutím, zda souhlasí či nikoliv. Pokud ano, též se napije a kartičku si odložte do obálky. V opačném případě kartičku odložte a na řadě je váš partner. Takto hra pokračuje, dokud není v obálce 5 karet. Pokud nechcete u hry pít, nemusíte. Hra se hraje úplně stejně, jen si s partnerem nepřipíjíte.  

Obsah balení:
160 × karty s úkoly ve 4 okruzích
1 × Roztoč-to-vač
2 × obálky na tajná přání
1 × pravidla

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 18 let

Hry a hlavolamy

Minimální počet hráčů 2
Maximální počet hráčů 2
Délka hry 15 min
Kód:  HRAif9685
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8590228031136
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB12