Obnovit stránku

OXY Sport Black Line green

-20%
1 499 Kč
1 199 Kč
991 Kč bez DPH

OXY Sport Black Line green

Školní batoh OXY Sport Black Line green bezesporu zaujme jak školou povinné děti, tak i jejich rodiče svou stylovou vizáží a praktickou ergonomií. Tento odolný batoh do školy sedí na zádech přesně tam, kde má, a nezatěžuje tak dětskou páteř. Maximálnímu pohodlí při užívání přispívají i popruhy, které umožní vlastní nastavení jejich délky Dále vás nadchne zadní část s anatomickým polstrováním i odlehčená konstrukce s nízkou gramáží. S vyhovujícím objemem 22 l pojme školní batoh veškeré potřeby pro výuku včetně svačiny, čemuž viditelně pomáhá členění prostoru na jednotlivé části. Výbornou vlastností je i to, že školní batoh OXY Sport Black Line green zatíží školáka vahou snesitelných 0,88 kg.

Neméně důležitou funkci mají též zřetelné reflexní prvky, díky kterým je dítě pro motoristy lépe viditelné i v šeru či za tmy. Barva školního batohu OXY Sport Black Line green je posledním střípkem v mozaice dokonalosti.

Hlavní přednosti školního batohu OXY Sport Black Line green

  • Reflexní prvky zvyšující viditelnost v šeru a tmě
  • Anatomické tvarování zádové části
  • Lehká nosná konstrukce
  • Rozměry (d × š × v): 15 cm × 32 cm × 46 cm
  • Hmotnost:

Parametry a specifikace

Rozměry (V × Š × D)

Výška 46 cm
Šířka 32 cm
Délka 15 cm

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 120 měsíce

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,88 kg
Objem 22 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Kapsa na lahev, Nastavitelné ramenní popruhy, Nastavitelný hrudní pásek, Odlehčená konstrukce, Reflexní prvky
Kód:  HRAif12892
Prod. číslo:  8595096759724
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB18