Obnovit stránku

OZOBOT EVO černý

3 399 Kč
2 809 Kč bez DPH

OZOBOT EVO černý

Zábavná a neotřelá forma, jak děti naučit základy programování

Seznamte se s Ozobotem Evo - malým robotem, který děti provede světem programování pomocí webového editoru OzoBlockly - to vše kreativní a zábavnou formou. Ozobot Evo se osvědčí nejen jako inteligentní hračka, ale i jako promyšlená edukativní pomůcka využitelná ve škole i na volnočasových kroužcích. Robůtek neustále poblikává sadou barevných LED diod, komunikuje přes Bluetooth 4.0 s dosahem až 10 metrů a dokonce je možné jej ovládat na dálku pomocí bezplatné aplikace pro smartphony a tablety.


OZOBOT EVO černý

Spontánní minibot Ozobot Evo s inteligentní výbavou

Funkce audio playbacku a autonomního chování způsobí, že robůtek Ozobot Evo bezprostředně po prvním zapnutí začne jezdit sem a tam, vydávat legrační zvuky a blikat. Infračervené senzory, které najdete na přední i zadní straně Ozobota Evo, zajišťují, že nenarazí do překážky. Spodní senzory zase zodpovídají za vodící linie a rozlišování barev, čímž ovlivňují nejen změnu barvy LED diod, ale především správné čtení barevných příkazů - tzv. Ozokódů.Díky silné bateriie poběží Ozobot Evo až hodinu v kuse

Intuitivní a vizuálně přehledné ovládání webového editoru OzoBlockly vychází z osvědčeného Google Blockly. Jednotlivé příkazy do sebe zapadají jako puzzle a ty konzistentní na sebe lze vrstvit. OzoBlockly lze otevřít v libovolném webovém prohlížeči bez ohledu na platformu. Programujte na robotu Ozobot Evo vše od pohybu přes světelné efekty až po složité podmíněné úkony. Dobijte Ozobota Evo přes micro USB port na jeho zádech a sledujte, jak na jedno nabití vydrží pracovat až hodinu v kuse.

5,0
hodnotilo 4 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 8 let

Programování pro děti

Ovládání Manuální, Mobilem, Tabletem
Podporované OS Android , iOS
Výška hračky 2,5 cm
Typ programování Kreslící, Blokové, Pokročilé
Speciální funkce Mobilní aplikace, Světelné efekty, Optický senzor, Senzor barev, Detekce překážek
Kód:  EAOZ001h
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  OZO-070701-02
Odkazy: Stránky výrobce
WEB2