Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Léto začíná: Pojďte si hrát ven!

Začátek léta je nejkrásnější čas na hraní venku. Co můžete svým dětem pořídit, aby jejich prázdniny stály opravdu za to?

Kolo, kolečko, hlavně když to jezdí

Venkovní prostory zvláště za krásného letního počasí nabízí mnoho možností, co podniknout. A nemusíte hned cestovat, přímo před dveřmi vašeho domu či na zahradě můžete dětem nabídnout skvělé dobrodružství.

Nezáleží, zda je dítěti rok či pět let, zvláště kluci ocení nejrůznější odrážedla, jízdní kola a traktůrky. Využít je můžete po cestě na nákup anebo nechat děti vyřádit na chodníku před lavičkou, kde si můžete v klidu odpočinout. Nezapomínejte na ochranné pomůcky v podobě helmy a dalších chráničů. Pokud chcete exkluzivní hračku, elektronické auto bude splněný sen nejen dítěte, ale i tatínka „To totiž za našich dob nebylo!”

Traktor s vozíkem potěší každého kluka

Naše horké letní tipy:

Zahradní hrátky v bazénu, na pískovišti či v hradu

Máte k dispozici zahradu? Pak máte vyhráno! Dětské pískoviště, které bude na rozdíl od veřejného vždy čisté, bude zdrojem nekonečné zábavy.

V zahradním domku se děti schovají před horkým sluníčkem a zároveň mohou kout tajné pikle. Bez koupání by to v létě prostě nebylo ono. 

Dětský bazének oceníte určitě i vy! Zapomeňte na přecpaná koupaliště s chlorovanou vodou! Vlastní bazének je ideální především pro děti s kožními problémy a citlivou pokožkou.

Pískoviště a vodní bazén v jednom

Sportem ku zdraví, hopsej s námi!

Skákací hrady jsou oblíbenou atrakcí všech dětí nehledě na věk. Ne vždy je ale návštěva této pouťové zábavy bezpečná. Nafukovací hrady jsou obvykle přecpané k prasknutí, a proto hrozí úraz. Co takhle mít na zahradě vlastní? Děti budou jistě nadšené, když ho budou moci ukázat kamarádům a skákat si, kdy chtějí. Navíc je nutí balancovat a zapojovat hluboké svalstvo, které zajišťuje držení těla.

iPřečtěte si také, v jaký den a čas vyrazit s dětmi na cestu do Chorvatska autem.

Dokonalý ráj pro děti přímo u vás doma můžete doplnit prolézačkami. Na rozdíl od veřejného hřiště je budete mít stále na očích i při relaxu doma u kávy. Starší děti ocení hlavně trampolíny a někteří z vás si jistě rádi zaskáčou s nimi.

WEB4