Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Puzzle všeho druhu a provedení

Milujete puzzle? Kdo by taky ne! Je to zábava na celá odpoledne, která baví malé i velké. Začínali jsme na puzzle s pár dílky a končíme často u těch nejnáročnějších, která se počítají na tisíce dílků. Motivů je tolik, že je těžké si vybrat, víte ale, že existují i speciální puzzle? Pojďme si některá představit!

Nejzajímavější dospěláckou variantou jsou tzv. 3D puzzle, která se neskládají na ploše stolu nebo podlaze, ale stavějí se přímo do tvaru samotného motivu! Takže si můžete zkusit z puzzle postavit Big BenEifelovu věž či celou mapu světa ve tvaru globu! A co si postavit například Empire State Building, které bude ve tmě svítit?

Pro naše nejmenší jsou v nabídce také speciální puzzle přiměřené jejich věku. Například pěnová puzzle, které mohou posloužit i jako podložka na hraní a zároveň můžete rozvíjet poznávání barev a tvarů na podložce. Od tří let budou moci už sestavovat klasická puzzle s menším počtem dílků, například Krtečka v kalhotkách.

Pokud stavíte klasická a obzvláště velká puzzle, nezapomeňte také na Podložku pod puzzle! Ideálního pomocníka pro každého puzzle nadšence. Díky podložce můžete svoji práci kdykoliv přerušit a vrátit se ke skládání později. Rozeskládané puzzle jednoduše srolujete na nafouknutý válec a upevníte gumičkami. Puzzle tak můžete bezpečně skladovat nebo převážet.

P-DC1-WEB13