Obnovit stránku

Robot Hasič

-31%
Akční cena
1 299 Kč
899 Kč
743 Kč bez DPH

Robot Hasič

Robot Hasič s vámi bude na každém kroku a pomůže vám uhasit každý požár. Užijte si s ním spoustu zábavy díky mnoha funkcím, které z něj činí dokonalého společníka pro veselá odpoledne. Robot vám pomůže zachránit obyvatele vašeho imaginárního městečka před ohněm i povodní! Samozřejmostí je ovládání pomocí praktického IR dálkového ovládání. Programujte jeho pohyby a nechte jej chodit, tancovat či bojovat. Snadno nastavte hlasitost i rychlost jeho chůze. Díky manuálnímu ovládání stříká vodu! S robotem hasičem se na dlouho zabaví každé dítě. Hračku lze snadno nabíjet pomocí USB kabelu. Tak co vyvedete příště?


Klíčové vlastnosti Robota hasiče Oliver

  • Stříká vodu
  • Mnoho různých funkcí
  • Snadno naprogramovatelné sekvence pohybů
  • Dálkový ovladač
  • Robota lze nabíjet pomocí USB kabelu
  • Zvukové i světelné efekty
  • Vhodný pro děti od 3 let

Interaktivní robot Oliver - kapitán vesmírného požárního sboru

Robot hasič Oliver disponuje funkčním vodním dělem, kterým může hasit vzniklé požáry. Stačí jen přesně zacílit a vystřelit. Střelba má celkem na výběr ze šesti sekvencí. Robot Oliver má na zádech nádržku na vodu, která musí být naplněná pomocí nálevky na vodu, aby mohl zahájit palbu vodním dělem. Při naplňování je důležité použít čistou vodu a nechat robota vypnutého.Dálkové ovládání s mnoha možnostmi

K ovládání robota slouží dálkové ovládání s mnoha možnostmi použití. Robot Oliver totiž disponuje až 22 funkcemi! Robota můžete přimět k pohybu všemi směry (ať už chůzí nebo jízdou), nechat jej zatančit, simulovat řeč či zahrát melodii. Po stisknutí tlačítka DEMO robot spustí hudbu a předvede demonstrační sekvence. Ovladač funguje na 2×1,5V AAA baterie, které nejsou součástí balení.


5,0
hodnotilo 1 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 5 let

Programování pro děti

Ovládání Ovladačem
Výška hračky 31,5 cm
Kód:  HRAif10869
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8590756017893
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB19