Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Rone: Races of New Era

679 Kč
561 Kč bez DPH

Rone: Races of New Era

RONE je originální česká strategická karetní hra situovaná do postapokalyptické doby plné násilí, lidského neštěstí a všudy­přítomné zkázy. Teď máte i vy šanci zapojit se do celosvětového konfliktu, využít své vůdčí schopnosti a pozvednout morálku svých lidí. Dáte přednost lidem nebo se raději budete spoléhat na obří vojenské stroje? Co třeba najmout žoldácké hybridní jednotky nebo využívat nezkrotné mutanty? Je jenom na vás, jak zajistíte svým vojákům to nejlepší dostupné vybavení a ukážete svým nepřátelům, kdo je vládcem nového pořádku.

Hlavní přednosti

  • Česká strategická karetní hra
  • Krásné detailné zpracování
  • Vhodná od 13 let
  • Určena pro 2 až 4 hráče
  • Obsahuje 156 karet s úžasnou grafikou
  • Není zapotřebí dokupovat ke hře další obsah
  • Vhodná pro náročnější hráče

Hra nabízí spoustu možností, jak ji hrát

Hráči jsou představováni kartou svého hrdiny a hrají jednotky nebo jednorázové efekty s cílem zničit všechny karty z protivníkova balíčku. Celkový počet karet v balíčku a v hráčově ruce představuje celkový počet životů hrdiny. Za každé zranění, které jeho hrdina utrží, musí hráč zničit kartu buď ze své ruky nebo svého balíčku. V okamžiku, kdy hráč přijde o všechny své karty v ruce a v balíčku, ihned prohrává hru. Protože každá karta, která je zahrána v průběhu hry, představuje jeden ztracený život, jsou hráči nuceni přemýšlet a zvažovat přínos každé karty. Časování útoků, aktivace karet, práce se hřbitovem a taktická roz­hodnutí jsou klíčovými prvky úspěchu ve hře. Vhodné zejména pro náročnější hráče.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 14 let

Základní

Hratelnost Základní hra
Minimální počet hráčů 2
Maximální počet hráčů 4
Délka hry 45 min

Žánry a témata

Žánr Strategická
Téma Válečné
Kód:  HRAif0223
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594184120019
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB13