Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Safari bar 2: Nové šelmy před barem

319 Kč
264 Kč bez DPH

Safari bar 2: Nové šelmy před barem

První díl karetní společenské hry Safari bar měl značný úspěch, a proto není divu, že se tvůrci rozhodli vydat i druhý díl, ve kterém se setkáme s novými šelmami. Společenská hra Safari bar 2: Nové šelmy před barem přináší nové schopnosti šelem. Druhý díl karetní hry Safari můžete hrát buď samostatně, nebo kombinovat s prvním dílem hry a dosáhnout tak ještě lepšího zážitku z hraní. Zahrajte správné zvíře ve správnou chvíli a dostaňte ho na party století.

Klíčové vlastnosti společenské hry Safari bar 2: Nové šelmy před barem

  • Pokračování populární společenské hry Safari bar
  • Lze kombinovat i s prvním dílem
  • Společenská hra Safari bar 2: Nové šelmy před barem zaujme novými zvířaty a schopnosti
  • Dostaňte na večírek nejvíc zvířat, nebo jděte domů
  • Vhodné pro děti od 8 let

Nové šelmy, nové schopnosti

Ačkoliv se ve hře Safari bar 2: Nové šelmy před barem setkáváme s novými postavami, počet zůstává stejný. I zde se setkáte s dvanácti zvířaty, která se snaží protlačit do baru a zúčastnit se tak velkolepého večírku, na kterém žádná z šelem nesmí chybět. Každé ze zvířat má své specifické schopnosti, kterými může ovlivňovat ostatní zvířata. Jelikož jde již o druhý díl této populární společenské hry, nalezneme zde i nové schopnosti.

Zvířata se už vyfikla, teď je dostaň na večírek

Záškodnickou společenskou hru Safari bar 2: Nové šelmy před barem mohou hrát 2-4 hráči. Dostat do baru maximální množství zvířat vám zabere zhruba 20 minut. Kdykoliv se na konci hracího kola nachází ve frontě pět zvířat, dvě zvířata vepředu pokračují na party, a poslední v řadě bohužel musí odejít domů. Vyhrává ten, kdo jich dostane na večírek co nejvíce. Karetní hra vhodná pro všechny malé záškodníky od 8 let.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 8 let

Hry a hlavolamy

Typ produktu Základní hra
Minimální počet hráčů 2
Maximální počet hráčů 4
Délka hry 20 min
Jazyk Čeština
Kód:  HRAdn00124
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594184129135
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB7