Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Schleich 15005 Tawa

-14%
219 Kč
189 Kč
156 Kč bez DPH

Schleich 15005 Tawa

Máte doma malého dinosauřího nadšence? Pak se mu budou líbit propracované figurky dinosaurů, například Tawa od německého výrobce hraček Schleich. Figurka Schleich Tawa je ručně malovaná a vyrobená z kvalitního materiálu, navíc tak, aby odpovídala skutečnému tawovi. Figurka Schleich Tawa je součástí sběratelské řady Dinosaurus. Nasbírejte všechny dinosaury, přečtětě si o nich zajímavé informace a přeneste se do prehistorické přírody, kde se různí dinosauři potkávali, bojovali, žili a přežívali...

Klíčové vlastnosti figurky Schleich Tawa

  • Ručně malovaná figurka od značky Schleich
  • Věrná napodobenina tawy s propracovanými detaily
  • Figurka Schleich Tawa je vyrobená z kvalitního gumového materiálu
  • Součást řady Schleich Dinosaurus
  • Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Poznejte zajímavý svět prehistorických zvířat

S figurkou Schleich Tawa můžete poznat zajímavý svět dinosaurů. Jaký vlastně Tawa byl? Tawa (neboli "Sluneční Bůh" v mytologii Pueblů) žil asi před 215 miliony let na území dnešního Nového Mexika v USA. Odtamtud se rozšířil do celého světa. Dinosaurus byl asi 2 - 4 metry dlouhý a vážil 30 kg. Tawa měl duté kosti, byl proto velmi lehký a rychlejší než ostatní dinosauři. Díky jeho kostře mohli vědci vyřešit hádanku o původu dinosaurů.

Rozměry:
15,6 × 6,8 × 5,3 cm

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 3 let

Výška hračky

Výška hračky 16 cm
Kód:  HRAif6696
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4055744020247
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB12