Obnovit stránku

Schleich 42450 Kamenná kostra monstrum se zbraní

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
389 Kč
321 Kč bez DPH

Schleich 42450 Kamenná kostra monstrum se zbraní

Sběratelské figurky německé značky Schleich udělají radost snad úplně každému! Ať už se jedná o hospodářská zvířátka, dinosaury nebo mýtická stvoření, všechny figurky jsou velmi detailně a realisticky propracované. Každá z figurek je ručně malovaná. Jsou vyrobené z kvalitního a odolného pryžového materiálu. Figurky jsou vhodné pro děti od 3 let.

Klíčové vlastnosti figurky kamenné kostry

  • Sběratelská figurka od německé značky Schleich
  • Propracovaná, ručně malovaná figurka
  • Figurka je vyrobená z kvalitní a odolné pryže
  • Mýtická stvoření čtyř přírodních živlů
  • Kamenná kostra má pohyblivé paže
  • Kostra má v ruce odnímatelnou zbraň
  • Figurka je vhodná pro děti od 3 let

Svět čtyř živlů

Ponořte se do dobrodružného světa Eldradoru plného fantasy stvoření! Eldrador je ovládán čtyřmi přírodními živly. Každý ze živlů má tři charakteristické vládce. Prvním živlem je láva, která je zastoupená sopečným drakem, sopečným golemem a pekelným psem. Druhý živel je kámen, z nějž vzešlo kamenné monstrum, kamenná kostra a jeskynní medvěd. Další přírodní živel je voda, která je ovládaná mořskou příšerou, rybím monstrem a děsivým Krakenem. Posledním živlem je led, ten je zastoupený ledovým drakem, ledovým monstrem a sněžným vlkem.

Kamenná stvoření

Rozhodli jste se pro kámen? Jedním z kamenných stvoření je kamenná kostra. Stejně jako u ostatních kamenných stvoření, tak i u kostry jsou zelené krystaly zdrojem života a neuvěřitelné síly! Díky magické zbrani, s velkým jasně zeleným krystalem, může kostra protivníky přeměnit na kámen a nebo s kameny na krátkou dobu hýbat. Kostlivec nemá rád zimu, protože jeho kosti začnou při mrazech hlasitě chrastit a tak se prozradí. Kamenná kostra je velká 15,5 × 18 × 11 centimetrů. 

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 3 let

Výška hračky

Výška hračky 18 cm
Kód:  HRAif10587
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4055744020964
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB13