Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Schleich 70141 Kamenné monstrum

499 Kč
412 Kč bez DPH

Schleich 70141 Kamenné monstrum

Sběratelské figurky německé značky Schleich udělají radost snad úplně každému! Ať už se jedná o hospodářská zvířátka, dinosaury nebo mýtická stvoření, všechny figurky jsou velmi detailně a realisticky propracované. Každá z figurek je ručně malovaná. Jsou vyrobené z kvalitního a odolného pryžového materiálu. Figurky jsou vhodné pro děti od 3 let.

Klíčové vlastnosti figurky kamenného monstra

  • Sběratelská figurka od německé značky Schleich
  • Propracovaná, ručně malovaná figurka
  • Figurka je vyrobená z kvalitní a odolné pryže
  • Mýtická stvoření čtyř přírodních živlů
  • Kamenné monstrum má pohyblivé paže
  • Monstrum z kamene umí otvírat spodní čelist
  • Horní část těla lze otáčet kolem své osy
  • V ruce je velký zelený odnímatelný krystal
  • Figurka je vhodná pro děti od 3 let

Svět čtyř živlů

Ponořte se do dobrodružného světa Eldradoru plného fantasy stvoření! Eldrador je ovládán čtyřmi přírodními živly. Každý ze živlů má tři charakteristické vládce. Prvním živlem je láva, která je zastoupená sopečným drakem, sopečným golemem a pekelným psem. Druhý živel je kámen, z nějž vzešlo kamenné monstrum, kamenná kostra a jeskynní medvěd. Další přírodní živel je voda, která je ovládaná mořskou příšerou, rybím monstrem a děsivým Krakenem. Posledním živlem je led, ten je zastoupený ledovým drakem, ledovým monstrem a sněžným vlkem.

Kamenná stvoření

Rozhodli jste se pro kámen? Jedním z kamenných stvoření je kamenné monstrum. Nemusí být nějak rychlé a ani obzvlášť chytré, ale i tak je neuvěřitelně silné, dokonce takřka neporazitelné! Když se rozzuřený kamenný hromotluk dá do pohybu, otřásá se celý Eldrador. Kamenné monstrum se díky zeleným krystalům stává každým den silnějším. V ruce drží velký jasně zelený krystal, který používá i jako zbraň. Krystal je odnímatelný. Monstrum má pohyblivá ramena a spodní čelist. Jeho vrchní část se může otáčet kolem své osy, což mu dává šanci se rychleji bránit. Kamenné monstrum je velké 22 × 13 × 8,5 centimetrů a neuvěřitelně těžké!

5,0
hodnotilo 1 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 3 let

Výška hračky

Výška hračky 22 cm
Kód:  HRAif10615
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4055744021053
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB22