Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Schleich 42448 Ledové monstrum se zbraní

-13%
399 Kč
349 Kč
288 Kč bez DPH

Schleich 42448 Ledové monstrum se zbraní

Sběratelské figurky německé značky Schleich udělají radost snad úplně každému! Ať už se jedná o hospodářská zvířátka, dinosaury nebo mýtická stvoření, všechny figurky jsou velmi detailně a realisticky propracované. Každá z figurek je ručně malovaná. Jsou vyrobené z kvalitního a odolného pryžového materiálu. Figurky jsou vhodné pro děti od 3 let.

Klíčové vlastnosti figurky ledového monstra

  • Sběratelská figurka od německé značky Schleich
  • Propracovaná, ručně malovaná figurka
  • Figurka je vyrobená z kvalitní a odolné pryže
  • Mýtická stvoření čtyř přírodních živlů
  • Ledové monstrum má pohyblivé paže
  • Monstrum má odnímatelné ledové kladivo
  • Figurka je vhodná pro děti od 3 let

Svět čtyř živlů

Ponořte se do dobrodružného světa Eldradoru plného fantasy stvoření! Eldrador je ovládán čtyřmi přírodními živly. Každý ze živlů má tři charakteristické vládce. Prvním živlem je láva, která je zastoupená sopečným drakem, sopečným golemem a pekelným psem. Druhý živel je kámen, z nějž vzešlo kamenné monstrum, kamenná kostra a jeskynní medvěd. Další přírodní živel je voda, která je ovládaná mořskou příšerou, rybím monstrem a děsivým Krakenem. Posledním živlem je led, ten je zastoupený ledovým drakem, ledovým monstrem a sněžným vlkem.

Ledová stvoření

Rozhodli jste se pro led? Jedním ze zimních stvoření je ledové monstrum. Je to houževnatý a opravdu neúnavný bojovník, nikdy se ani nezadýchá! Je dobrým plavcem, tak může snadno vstoupit do vodního světa. Má silné a pohyblivé ruce, ve kterých drží mocné ledové kladivo. Postačí se kladivem dotknout jakéhokoliv předmětu a ten okamžitě zamrzne! Zamrzlý předmět pak stačí jen rozbít na tisíc malých ledových kousíčků. Jeho oblíbeným nápojem je ledový čaj s kostkami ledu přímo ze skutečného ledovce! Ledové monstrum je velké 15,5 × 18 × 11 centimetrů. 

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 3 let

Výška hračky

Výška hračky 18 cm
Kód:  HRAif10588
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4055744020940
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB12