Obnovit stránku

Schleich 42451 Pekelný pes

-11%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
269 Kč
239 Kč
198 Kč bez DPH

Schleich 42451 Pekelný pes

Sběratelské figurky německé značky Schleich udělají radost snad úplně každému! Ať už se jedná o hospodářská zvířátka, dinosaury nebo mýtická stvoření, všechny figurky jsou velmi detailně a realisticky propracované. Každá z figurek je ručně malovaná. Jsou vyrobené z kvalitního a odolného pryžového materiálu. Figurky jsou vhodné pro děti od 3 let.

Klíčové vlastnosti figurky pekelného psa

  • Sběratelská figurka od německé značky Schleich
  • Propracovaná, ručně malovaná figurka
  • Figurka je vyrobená z kvalitní a odolné pryže
  • Mýtická stvoření čtyř přírodních živlů
  • Figurka je vhodná pro děti od 3 let

Svět čtyř živlů

Ponořte se do dobrodružného světa Eldradoru plného fantasy stvoření! Eldrador je ovládán čtyřmi přírodními živly. Každý ze živlů má tři charakteristické vládce. Prvním živlem je láva, která je zastoupená sopečným drakem, sopečným golemem a pekelným psem. Druhý živel je kámen, z nějž vzešlo kamenné monstrum, kamenná kostra a jeskynní medvěd. Další přírodní živel je voda, která je ovládaná mořskou příšerou, rybím monstrem a děsivým Krakenem. Posledním živlem je led, ten je zastoupený ledovým drakem, ledovým monstrem a sněžným vlkem.

Sopečná stvoření

Rozhodli jste se pro lávu? Jedním z lávových stvoření je pekelný pes! Svět lávy je střežen tímto hbitým psem se dvěma hlavami. Jeho vrčení a štěkot je nejen ohlušující, ale když se pořádně rozzuří, dokáže rozechvět celý Eldrador! Jeho ocas je jako hořící bič, který může použít ke sražení nepřátel pouze na jednu ránu. Pekelný pes je velký 15 × 18 × 8,2 centimetrů. 

4,8
hodnotilo 4 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 3 let

Výška hračky

Výška hračky 15 cm
Kód:  HRAif10593
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4055744020971
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB18