Obnovit stránku

Školní batoh Cubic Mandala

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
1 649 Kč
1 363 Kč bez DPH

Školní batoh Cubic Mandala

Školní batoh Baagl hned na první pohled vzbudí zájem nejen u dětí, ale i rodičů svým nápaditým zpracováním a užitnou stránkou. Tento příjemný školní batoh je velmi pohodlný při nošení na zádech, a proto nekřiví páteř. Komfort při nošení vylepšují hlavně popruhy s možností vlastního nastavení délky. Dále by vás měla nadchnout anatomický tvar v zadní části. Díky příjemnému objemu 29 l do tohoto školního batohu hravě uschováte potřeby pro výuku i svačinu, čemuž pomůže také přehledné vnitřní rozdělení batohu. Díky reflexním prvkům je zajištěna větší bezpečnost při cestách do školy. V jeho výbavě se nachází dokonce i kapsa na notebook. Dobrou zprávou pro všechny rodiče je, že školní batoh Školní batoh Cubic Mandala má hmotnost přijatelných 1 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Baagl hodí pro pro holky.

Nejdůležitější výhody školního batohu Školní batoh Cubic Mandala

  • Ramenní popruhy školního batohu Baagl jsou nastavitelné
  • Integrované reflexní prvky
  • Anatomicky tvarovaná zádová část
  • Školní batoh Školní batoh Cubic Mandala má také kapsu na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 1 kg
  • Určení: pro holky

Výbava školního batohu Baagl

Školní batoh Baagl dostal anatomicky tvarovaná záda, takže nebude nepříjemný pro záda vašeho miláčka. U tohoto školního batohu můžete počítat s nastavitelnými ramenními popruhy. Vaše dítě si tak může jeho polohu na zádech upravit dle svých potřeb. Komfort při nošení zajistí prodyšné polstrování zad. Příslušenství lze uložit do bočních elastických kapes. V tomto školním batohu se ukrývá i kapsa na notebook. Vaše dítě bude vždy vidět díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 7 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1 kg
Objem 29 l
Výbava Nastavitelné ramenní popruhy, Anatomicky tvarovaná záda, Reflexní prvky, Kapsa na notebook, Hrudní popruh, Prodyšné polstrování zad, Boční elastické kapsy, Polstrované popruhy, Karabina na klíče

Rozměry (V × Š × D)

Výška 45 cm
Šířka 33 cm
Délka / Hloubka 20 cm
Kód:  HRAdn01089
Prod. číslo:  8595054273941
P-DC1-WEB14