Obnovit stránku

Sony Aibo

44 999 Kč
37 189 Kč bez DPH

Sony Aibo

Už je to bude skoro dvacet let, co společnost Sony představila prvního robotického psa Aibo. Máme radost, že právě nyní přišel ten správný čas pro zbrusu novou generaci, která podle prvního videa zcela bourá všechny myslitelné hranice. Robotický pes Sony Aibo je vybavený pokročilou umělou inteligencí a postupně se dokáže učit reagovat na povely, rozeznat jednotlivé členy domácnosti nebo rozeznat vaši aktuální náladu.

Klíčové vlastnosti interaktivního mazlíčka Sony Aibo

  • Naprosto plynulé věrohodné pohyby ve 22 osách
  • OLED displeje místo očí a kamera v čumáku
  • Pomocí senzorů, umělé inteligence a cloudového učení se Aibo postupně zdokonaluje v předvádění triků
  • K dispozici aplikace pro iOS i Android
  • Možnost dokupování dalších triků a dalšího příslušenství
  • Výdrž baterie přibližně 2 hodiny
  • Rozměry: 305 × 180 × 293 mm
  • Hmotnost: 2,2 kg

Robotický domácí mazlíček Aibo

Společnost Sony se rozhodně nebojí uvádět na trh poměrně neotřelé produkty. Jedním z nich je robotický domácí mazlíček Aibo. V japonštině se jedná o "parťáka", takže je jasné, že z nového přírůstku do rodiny budou mít největší radost vaše děti. Svým způsobem se jedná o vrcholný projev robotiky, kterou lze v současné době používat v domácím prostředí. Nepotřebuje žádnou stravu ani venčení, díky čemuž se může stát vhodným společníkem například pro starší osoby.

Nová úroveň emocí

Hafan má široký pohybový rozsah, a dokonce umí projevovat své emoce hned několika způsoby. Ať už důvěrně známými pohyby ocáskem, nakláněním hlavy nebo sklopením uší. Nechybí ani dotykové senzory rozmístěné po celém těle. Díky nim je Aibo rozpozná pohlazení za splněný příkaz. Vše korunuje pohled do očí, které představují dva OLED displeje. Opět z nich lze vyčíst radost, ale i smutek. Zajímavostí je, že robotický pes Aibo je připojený do cloudového úložiště, kde sdílí své dovednosti s ostatními psíky. Jedná se o pokročilé využití strojového učení.

Moderní hardware a automatické dobíjení

Společnost Sony využila poslední možnou generaci hardwarových prvků. Konkrétně se jedná o 64bitový 4jádrový procesor s rozšířenou podporou umělé inteligence a strojového učení. O připojení k síti je postaráno pomocí WiFi nebo LTE modemu. Integrovaná baterie rozpohybuje domácího mazlíčka na celé 2 hodiny. Nabíjecí stanice tvoří jeho pelíšek, do kterého se v případě potřeby sám vydá. Po zhruba 3 hodinách odpočívání je opět Sony Aibo připravený zabavit celé své okolí. 

Parametry a specifikace

Baterie

Potřeba dokoupit tužkové baterie Ne

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 96 měsíce
Kód:  SOAi01
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  ERS-1000
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB12