Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Tip na dárek pro děti: Boby s volantem

Nejsou boby jako boby, proto pokud váháte nad dárkem k Vánocům, věřte, že jen co napadne sněhová pokrývka, vaše děti budou netrpělivě vytahovat boby s volantem. Skvěle se řídí, mnohem lépe než ty standardní s páčkami, ale také lépe vypadají. Vaše děti budou patřit mezi krále sjezdovek. Jde o ideální dárek pro kluky a holky k narozeninám či Vánocům.

Boby s volantem

Dárek nejen pro kluky

Zimní radovánky nikdy nemohly být zajímavější! Tento jednomístný bob je vyrobený z odolného plastu a pro větší bezpečnost a manévrovatelnost má stále k dispozici po stranách dvě postranní brzdové páky, kterými lze upravovat rychlost a bezpečně zastavit. Boby se jednoduše řídí otočným volantem, takže pocit pravé jízdy bude dokonalý. Pro pohodlí vašeho dítěte mají boby vyvýšené sedátko s opěradlem, které dokáže dítě bezpečně udržet během jízdy a zvýšené boční strany, které poskytují větší bezpečnost při jízdě.

Boby, skiboby, kluzáky a další varianty

Směrem dolů jede vše, jaké jsou tedy rozdíly mezi jednotlivými produkty na sjíždění svahu?

  • Boby jsou vhodné pro nejmenší, jsou lehké a cenově dostupné. Zakoupit můžete modely již od několika desetikorun, až po luxusní varianty s volantem a dalšími vychytávkami.
  • Skiboby nabízejí intenzivnější zážitek z jízdy a freestyle. Jsou vhodné pro starší děti, které chtějí posunout hranice jízdy na svahu, ale na lyže si ještě netroufají.
  • Kluzák je jednoduchý plastový sedák s držátkem, který můžete mít kdykoliv po ruce a po cestě domů se na jakémkoliv kopci svézt. Nevýhodou je absence brzd, jež by snížily rychlost sjezdu.
  • A nezapomeňme na sáňky! Dřevěnou klasiku, na níž se sveze celá rodina. Některé modely nabízí i ohrádky, do kterých můžete umístit i malé dítě a zimní radovánky si tak užít všichni.
i Doporučujeme zakoupit popruh k bobům, který zabrání jejich ujetí při stoupání do svahu. Popruhy umožní i komfortnější tahání bobů, když v nich bude sedět dítě, které již bolí nožičky.

Zábava na zasněženém svahu

Dopřejte vašim dětem skvělé zimní zážitky na zasněženém svahu s bobem s volantem. A pokud již děti boby s volantem mají, v naší nabídce naleznete i další varianty, jak sjet svah. Nechte se inspirovat a potěšte své děti dárkem, který rozvine jejich touhu po aktivním sportu a zábavě. Vždyť radovánky na sněhu patří mezi nejkrásnější vzpomínky z dětství!

P-DC1-WEB29