Obnovit stránku

Tut Tut Hasičská stanice CZ

-9%
Produkt je lokalizovaný pro CZ
1 799 Kč
1 639 Kč
1 355 Kč bez DPH

Tut Tut Hasičská stanice CZ

Herní set Tut Tut Hasičská stanice zaujme děti již svým zpracováním a barevností. Je určena předškolním dětem, ale zajisté si s ní vyhrají i starší děti. Herní set je tvořen 40 dílky, které si větší děti mohou již samy poskládat. Možností je mnoho. Součástí stavebnice je 1 autíčko. Hasičská stanice je kombinovatelná s dalšími Tut Tut autíčky a stavebnicemi, proto ji můžete donekonečna rozšiřovat. Na dráze jsou SmartPointy, na které autíčka reagují zvuky, hudbou a frázemi. Tato interaktivní hračka má mnoho mechanických, zvukových a světelných vjemů, které zabaví malé i velké.

Klíčové vlastnosti interaktivní hračky Tut Tut Hasičská stanice

  • Interaktivní hasičská stanice se SmartPointy
  • Mnoho možností složení
  • Vydává zvuky, fráze, světla
  • Jedno Tut Tut autíčko součástí balení
  • Kombinovatelná s ostatními Tut Tut stavebnicemi
  • Autíčka reagují na SmartPointech hudbou, zvuky a frázemi

Možnosti Tut Tut Hasičské stanice 

Tato interaktivní hračka Tut Tut Hasičská stanice má mnoho možností sestavení, můžete vytvářet různé budovy či cesty. Na dráze jsou umístěny SmartPointy, na kterých autíčka reagují různými frázemi, zvuky, hudbou či světly. Dráha obsahuje točnu, po které autíčko sjede automaticky dolů a nebo jej můžete ručně vyvézt zase zpět. Oblíbená je také výtahová plošina, kterou vyvezete autíčko až na střechu hasičské stanice. Dětem se bude líbit používání hasičského alarmu, možnost pumpování vody, navíjení hadice, otvírání a zavírání oken a vrat nebo sklápění protipožární stěny. Autíčko dokáže zahrát 6 melodií, 3 písničky a zná desítky roztomilých frází.

Hasičská stanice Tut Tut také pro zdravý rozvoj dítěte

Hasičskou stanici Tut Tut můžete kombinovat s ostatními dráhami a autíčky Tut Tut. Při hře si děti procvičí své motorické dovednosti, představivost a také kreativitu nebo slovní zásobu. Hračka je vyrobena z kvalitního plastu, proto vydrží i drsnější zacházení malých dětí. Je vhodná pro děti od 1 roku do 5 let. Výrobce myslel také na dlouhou životnost baterie díky automatickému vypínání hračky. 

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 1 let

Autíčka

Funkce Zvuky

Materiál

Materiál Plast
Kód:  HRAif8915
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  3417765039287
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB8