Obnovit stránku

Válečky s úchyty

3 210,-
bez DPH 2 653,-

Válečky s úchyty

U každého dítěte je důležité již od útlého věku podporovat rozvoj smyslového vnímání. Dřevěná didaktická hračka Válečky s úchyty naučí vaše dítko postupně rozeznávat velikosti a přiřazovat jednotlivé předměty podle jejich tvaru a výšky. Sada obsahuje čtyři podstavce s 10 válečky, které jsou odstupňovány podle obtížnosti. Dítě proto může při hraní s válečky různě zkoušet, kam který váleček patří. Na začátku je ovšem důležité dbát na to, aby se s jednotlivými sadami začínalo postupně od začátku. Zařazením této didaktické hračky do herního režimu se tak dítě učí rozpoznávat velikosti, posloupnosti a v neposlední řadě se učí trpělivosti. Hru s válečky je možné rovněž obohatit o rozvoj slovní zásoby, která se bude zaměřovat na slovní přirovnání typu silný, tlustý, úzký, široký apod. 

Klíčové vlastnosti didaktické hračky Válečky s úchyty 

  • Dřevěná didaktická hračka Válečky s úchyty podporující u dětí rozvoj smyslového vnímání
  • Hračka tvořená 4 podstavci vždy s 10 válečky různých výšek a šířek
  • Edukační pomůcka vhodná k rozvoji hmatového a zrakového vnímání
  • Skvělá hračka vedoucí k obohacování slovní zásoby dětí zejména předškolního věku
  • Válečky s úchyty učí děti trpělivosti a schopnosti rozlišovat velikosti a posloupnosti
  • Didaktická pomůcka založená na principu skládání
  • Vynikající edukační hračka vhodná do mateřských škol
  • Hračka vhodná pro děti od 2 let

Válečky s úchyty = skvělá hračka rozvíjející smyslové vnímání každého dítěte

Didaktická hračka Válečky s úchyty obsahuje čtyři podstavce. Jednotlivé dřevěné bloky jsou odstupňovány podle obtížnosti, přičemž každý podstavec obsahuje 10 válečků s úchyty různých výšek a šířek. Při hře s jednotlivými bloky je důležité dbát na to, aby dítě při hře vždy postupovalo zleva doprava. V prvním bloku se válečky mění v jedné dimenzi a to to tak, že se jejich průměr z 5 cm postupně zmenšuje o 1 cm, přičemž výška jednotlivých válečků zůstává stejná. Válečky druhého bloku se mění ve dvou dimenzích. Jejich průměr se z 5 cm rovnoměrně zmenšuje o 1 cm a výška se z 5 cm zmenšuje o 1 cm. Třetí blok s válečky se rovněž mění ve dvou dimenzích. Průměr válečků se rovnoměrně zvětšuje z 1 cm na 5 cm a jejich výška se z 5 cm rovnoměrně snižuje o 1 cm. Válečky čtvrtého bloku se mění v jedné dimenzi, přičemž průměr válečků zůstává stejný (2 cm), ale jejich výška se rovnoměrně snižuje z 5 cm o 1 cm. Na začátku herní aktivity s Válečky s úchyty je důležité, aby se dítě učilo pracovat s nejjednodušším blokem č. 1 a teprve po jeho bezchybném zvládnutí přešlo ke hře s bloky, ve kterých se válečky mění ve dvou dimenzích. 

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Vhodné od 2 let
Kód:  HRAdn02735
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8596027003671

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB14