Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Zimní hrátky: Pojďme si ven hrát!

Huráááá na sníh! Ať už máte nasněženo před domem nebo se chystáte na hory, zimní radovánky ve sněhobílé nadílce patří k těm nejlepším, co si pamatujeme z dětství. Zahoďte starosti za hlavu a užijte si jedinečný čas venku na čerstvém vzduchu!

Sešup dolů a zase nahoru

Nejznámější zábavou je zcela jistě sjezd kopců pokrytých sněhem na sáních, kluzácích či bobech. Tato zábava má tu výhodu, že je určena i pro ty nejmenší a lze ji provozovat i ve skupinkách. Ani cenově není náročná, ty nejběžnější boby a lopaty seženete do 200 Kč! Vhodné je ale popřemýšlet o dražších variantách, které nabízí komfort a inovativní možnosti, jako je například volant, vaše dítě si takové boby zamiluje!

Na svah stylově s novinkou!

Brázděte zimní svahy stylově! Zipfy Playdead jsou boby určené pro děti i dospělé ve velmi originálním designu. Díky unikátní carvingové úpravě zaujmou všechny sportovní nadšence a milovníky zimních radovánek. Stačí se posadit, uchopit knipl, natáhnout nohy a pustit se z kopce. Brzdit můžete nohama nebo zakloněním se dozadu. Díky nízko položenému těžišti a profilované skluznici se na bobech carvuje pouhým náklonem do zatáčky, přičemž se druhou rukou přidržujete řídítka. Boby Zipfy jsou velmi pevné a lehké, takže nahoru na kopec je vytáhnete na popruhu nebo si je jednoduše přehodíte přes rameno. Vyzkoušejte nový styl bobování a určitě nebudete zklamáni.

Zima až praští? Zkuste brusle!

Když moc nesněží, naopak ale hodně mrzne, začíná ideální doba pro další velmi oblíbený sport, ve kterém my, Češi, vynikáme. Bruslení! Ať už jen pro zábavu,  za účelem krasojízdy a originálních otoček či při honbě za pukem při hokeji, bruslení baví všechny. Je třeba si ale pořídit kvalitní brusle, aby se vám na ledě dobře jezdilo. Vybírat můžete z různých velikostí a z dívčí či klučičí varianty. K bruslení patří i pády, ale také vítr ve vlasech a nadšení z rychlé jízdy, za kterou pokutu nedostanete, hurá na led!

A když sněhu bude moc, zapojte i děti při odklízení chladivé nadílky, s hrablem s Krtečkem jim to půjde snadno a zábavně!

P-DC1-WEB18