Obnovit stránku

Buďte spolu na Valentýna se zařízeními Huawei zlevněnými až o 30 %

• Autor: Redakce

Mílovými kroky se blíží 14. únor, svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných. Pokud stále váháte nad dárkem, kterým byste potěšili milovanou osobu, možná vám přijdou k duhu tipy, které nabízí společnost Huawei. Vyberte si z celé řady zařízení: mobilů, wearables, sluchátek, tabletu nebo routeru, vše navíc s výraznou slevou až 30 %. Všechna zařízení spojuje jedna myšlenka: „Nejlepší je být spolu“. Vybraná zařízení vám to umožní, i kdybyste byli na druhém konci světa.

Valentýnská akce Huawei

Jak si na Valentýna udělat radost se zařízeními Huawei?

Akce se vztahuje na vybrané modely zařízení společnosti Huawei – chytré telefony, chytré hodinky, tablet, sluchátka a routery. Seznam konkrétních modelů zařazených do akce najdete níže. Produkty stačí jen zakoupit, nic dalšího pro to nemusíte dělat. Jen pamatujte na jednu věc: akce je časově omezená a trvá pouze od 1. do 14. února.

Které produkty si můžete pořídit v rámci valentýnské akce Huawei?

Níže najdete přehled produktů Huawei, které jsou zařazeny do valentýnské akce.

Mobilní telefony

i Huawei P40 (PREVIEW): úžasné displeje a nekompromisní foto výbava

Wearables

Sluchátka

Tablet

Routery

i Mohlo by vás zajímat

Udělejte radost svým milovaným – ale vlastně i sobě. Vybrané produkty Huawei vám totiž umožní být spolu alespoň na dálku, když už to nejde doopravdy. Od 1. do 14. února je pořídíte se slevou až 30 %.

P-DC1-WEB27