Obnovit stránku

Huawei Watch 3 Pro Titanium

15 990 Kč
13 215 Kč bez DPH

Huawei Watch 3 Pro Titanium

Huawei Watch 3 Pro Titanium — nová generace stylových chytrých hodinek s celou řadou vychytávek a funkcí

Zvládněte toho víc a mějte o všem dokonalý přehled přímo z vašeho zápěstí. Chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro Titanium nabízejí elegantní provedení a zaoblený 1,43" dotykový AMOLED displej. Vnitřní paměť hodinek má 16 GB, takže do nich bez problémů uložíte dostatek vaší oblíbené hudby, nainstalujete řadu aplikací. Velkým tahákem hodinek je podpora technologie eSIM*, takže můžete realizovat hovory i se samotnými hodinkami a nemít tak telefon u sebe. Chytré hodinky Huawei Watch 3 disponují celou řadou senzorů: senzor tělesné teploty, gyroskopický senzor, akcelerometr, barometr a senzor okolního osvětlení. Pro přesné určení polohy je k dispozici GPS, GLONASS, Galileo i Beidou. K zajištění precizního měření tepové frekvence i okysličení krve slouží vylepšený optický senzor TruSens 4.5+. Chytré hodinky mají velkou kapacitu baterie, která je udrží až 5 dny v provozu a při využití úsporného režimu se dočkáte až tří týdnů na jedno nabití. Huawei Watch 3 Pro Titanium se nabíjejí bezdrátově a přes telefon Huawei lze využít i reverzní dobíjení hodinek.

*Podporu funkce eSIM u Huawei Watch 3 Pro je nutné si ověřit u svého operátora.

Hlavní přednosti chytrých hodinek Huawei Watch 3 Pro Titanium

 • Chytré hodinky mají kulatý dotykový 1,43" AMOLED displej
 • Barevný displej má jemnost o hodnotě 326 PPI a rozlišení 466 × 466 px
 • Hodinky bez řemínku váží 63 gramů, pouzdro je z nerezové oceli a keramiky
 • Huawei Watch 3 Pro Titanium mají senzor tělesné teploty (měření teploty pokožky), gyroskopický senzor, akcelerometr, barometr a senzor okolního osvětlení, GPS, GLONASS, Galileo, Beidou
 • Pro přesné měření tepové frekvence a SpO2 využívají chytré hodinky optický senzor TruSens 4.5+
 • Interní paměť hodinek je 16 GB
 • Chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro Titanium se ovládají prostřednictvím dotykového displeje, jednoho tlačítka a plně otočné korunky
 • Bezdrátové nabíjení je samozřejmostí (podpora reverzního dobíjení prostřednictvím chytrého telefonu Huawei)
 • Huawei Watch 3 Pro Titanium mají zabudovaný mikrofon a reproduktor
 • Hodinky vydrží 5 dny v režimu chytrých hodinek, při úsporném režimu vydrží až 21 dní
 • Voděodolnost 5 ATM

Chytré hodinky se pyšní skvěle vypadajícím kulatým AMOLED displejem

Chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro Titanium vás okouzlí svým stylovým kulatým designem s lehce zaobleným AMOLED displejem, plynule navazujícím na kovový rám hodinek. Samotný displej má 1,43palcovou úhlopříčku a nabídne perfektní podání barev i parádní kontrastní poměr, takže všechny podstatné informace uvidíte na hodinkách Huawei Watch 3 Pro Titanium dobře i na přímém slunci.

Huawei Watch 3 Pro Titanium mají intuitivní ovládání, se kterým je radost pracovat

Dotykový displej je radost používat, protože bezproblémově a rychle reaguje na váš dotyk. K ovládání slouží i boční tlačítko a plně otáčecí korunka. Tu využijete k nebývalé lehké navigaci v menu nebo při scrollování ve zprávách či úpravě hlasitosti.

Přizpůsobte si ciferník hodinek Huawei Watch 3 Pro Titanium k obrazu svému

Ciferník hodinek můžete měnit stejně často, jako měníte například své oblečení. V hodinkách Huawei Watch 3 Pro Titanium naleznete hned 30 stylových předinstalovaných ciferníků, a to i některé animované. Pokud vám to nebude stačit, můžete si zvolit z více než tisícovky dalších, které jsou dostupné na HUAWEI Watch Face Store. Pokud ale budete chtít, můžete si vytvořit své vlastní unikátní pozadí tak, že telefonem pořídíte krátké video v rozmezí 5-10 vteřin. To si pak můžete vložit do hodinek Huawei Watch 3 Pro Titanium a používat.

Rychlá a přehledná navigace aplikacemi

Všechny aplikace jsou zobrazeny v přehledné mřížce, ve které se jednoduše zorientujete a vyberete si to, co jste v hodinkách Huawei Watch 3 Pro Titanium hledali.

Huawei Watch 3 Pro Titanium
Huawei Watch 3 Pro Titanium
Huawei Watch 3 Pro Titanium

S hodinkami Huawei Watch 3 Pro Titanium budete mít zvuk pod palcem

Upravujte hlasitost přehrávání hudby ve vašem telefonu přes hodinky Huawei Watch 3 Pro Titanium a synchronizujte playlisty z vašeho telefonu s televizemi Vision a reproduktory. 

Dostávejte do hodinek Huawei Watch 3 Pro Titanium upozornění

Mějte neustále přehled o tom, co se děje. Do hodinek Huawei Watch 3 Pro Titanium budete dostávat notifikace z chytrého telefonu a byli tak neustále v obraze.

Podpora gest

Stačí pouhé gesto a hodinky Huawei Watch 3 Pro Titanium udělají to, co jim nastavíte. Například pohněte zápěstím do strany a odmítněte příchozí hovor.

Huawei AppGallery

Vybírejte si z velkého množství aplikací v Huawei AppGallery a instalujte je přímo do hodinek Huawei Watch 3 Pro Titanium.

S hodinkami Huawei Watch 3 Pro Titanium vychytáte ten správný okamžik pro vaše fotky

Při pořizování sólových i skupinových fotek se může stát, že ne všichni jsou v záběru. Díky nové vychytávce Remote Shutter* se vám toto ale už nestane. Na displeji hodinek Huawei Watch 3 Pro Titanium totiž uvidíte obraz z telefonu a korunkou hodinek si můžete upravit přiblížení/oddálení.

*K dispozici pouze na telefonech Huawei se systémem HarmonyOS 2 (nebo novějším).

Upgradovaný senzor TruSeenTM 4.5 přesně změří vaši tepovou frekvenci

Chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro Titanium využívají k monitorování LED diodu 6v1 a 4 fotodiody. Optický senzor pro měření tepové frekvence spotřebuje méně energie, je pohodlnější při nošení a umožní lepší průnik světla. Samozřejmosti jsou pokročilé algoritmy, které se postarají o přesné sledování tepové frekvence.

Huawei Watch 3 Pro Titanium

Chytré hodinky měří dokonce i vaši teplotu

Huawei Watch 3 Pro Titanium mají i senzor pro zjištění vaší tělesné teploty. Díky tomu budete včas vědět, že na vás může jít nějaká nemoc a vy budete mít čas reagovat dříve.

Huawei Watch 3 Pro Titanium

Huawei Watch 3 Pro Titanium měří SpO2

Chytré hodinky zvládnou měřit i saturaci krve kyslíkem. Zjistěte vaše SpO2 díky přesnému senzoru TruSeen 4.5+.

Huawei Watch 3 Pro Titanium

Detekce pádu

Při jakémkoliv pádu se v hodinkách Huawei Watch 3 Pro Titanium aktivuje záchranný mód, ve kterém jsou hodinky ihned připraveny odeslat SOS zprávu na vámi předem zvolený kontakt.

Huawei Watch 3 Pro Titanium

Hodinky zobrazí vaši tepovou frekvenci i počet spálených kalorií

Chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro Titanium průběžně měří vaši tepovou frekvenci, díky čemuž budete mít naprostý přehled. Hodinky rovněž určí i počet kalorií, které jste během dne spálili.

Huawei Watch 3 Pro Titanium

Huawei Watch 3 Pro Titanium určí délku a kvalitu spánku

Všichni dnes už ví, že kvalitní spánek je opravdu důležitá věc. Chytré hodinky umí přesně určit nejen jak dlouho jste spali, ale také jak účinný spánek byl.

Huawei Watch 3 Pro Titanium

Měření úrovně stresu

Po celý den chytré hodinky Huawei Watch 3 ProTitanium měří, jak vy fungujete a jestli se u vás budete stres a v jaké míře. Přesné denní i týdenní statistiky si pak můžete kdykoli přehledně zobrazit.

Hodinky si zamilují i aktivní jedinci

Chytré hodinky Huawei Watch 3 Pro Titanium disponují více než stovkou cvičebních režimů. 19 předdefinovaných režimů pro vnitřní i venkovní sporty a pak dalších 85 vlastních režimů. Hodinky umí samy detekovat aktivitu u 6 běžných typů cvičení. V aplikaci HUAWEI Health uvidíte na vašem telefonu detailní statistiky cvičení a záznamy vašeho pohybu. O přesné měření vzdálenosti a určení polohy se stará přesný snímač GNSS.

Baterie chytrých hodinek Huawei Watch 3 Pro Titanium vás rozhodně nezklame

Hodinky disponují moderní dvojčipovou sadou, která se postará nejen o svižný chod, ale také o efektivnější správu baterie. K její výdrži notně přispívá algoritmus Smart Power-Saving 3.0. Huawei Watch 3 Pro Titanium tak bez problémů vydrží i 5 dny ostrého provozu v chytrém režimu s monitoringem všech tělesných funkcí. Celých 21 dní si hodinky užijete v úsporném režimu baterie. Další vychytávkou, jak ještě prodloužit výdrž baterie hodinek Huawei Watch 3 Pro Titanium, je možnost reverzního nabití hodinek pomocí vašeho telefonu Huawei.

3,8
Hodnotilo 26 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
17
uživatelských recenzí
0,00 %
nízká reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Určení

Určení Unisex

Hardware a software

Jazyk rozhraní Angličtina , Čeština , Maďarština , Němčina
Jazyk mobilní aplikace Angličtina, Čeština, Maďarština, Němčina, Slovenština
Verze kompatibilního OS Android 10.0 , Android 6.0 , Android 7.0 , Android 8.0 , Android 9.0 , iOS 10 , iOS 11 , iOS 12 , iOS 13 , iOS 14 , iOS 9
Kompatibilní OS iOS, Android
OS hodinek Vlastní OS výrobce
Konektivita WiFi , Bluetooth , NFC
Kapacita úložiště 16 000 MB
Senzory a Hardware Akcelerometr, Barometr, Bezdrátové nabíjení, Galileo, Glonass, GPS, Gyroskop, Intenzita světla, Kompas, Mikrofon, Oxymetr, Reproduktor, Teploměr (tělesná teplota), Vibrace
Způsob ovládání Kombinované

Vzhled hodinek a displej

Barva pouzdra Šedá
Materiál pouzdra Titan
Tvar ciferníku Kulatý
Sklíčko Safírové
Úhlopříčka displeje 1,43 "
Zobrazení času Kombinované
Typ displeje AMOLED
Velikost pouzdra 49,6 mm
Hmotnost 64 g

Řemínek

Barva řemínku Šedá
Min. obvod zápěstí 14 cm
Max. obvod zápěstí 21 cm
Materiál řemínku Titan
Typ zapojení 22mm rychloupínací stěžejka
Vyměnitelný řemínek Ano

Sportovní funkce

Sportovní aktivity Běh , Cyklistika , Fitness , Golf , Chůze , Lyžování , Outdoor , Plavání , Triatlon , Turistika , Veslování
Sportovní funkce Krokoměr, Výpočet kalorií, Měření tepu, Měření vzdálenosti, Měření rychlosti, Měření tempa, Intervalový trénink, Převýšení, Tepové zóny, Úroveň regenerace těla , Virtuální trenér
Specializované funkce pro aktivity Golfové funkce

Zdravotní funkce

Měření tepu Přímé/Ze zápěstí
Zdravotní funkce Dechové cvičení , Inteligentní buzení , Měření saturace kyslíku v krvi , Měření tělesné teploty , Měření úrovně stresu , Monitoring spánku , Připomenutí pohybu , Sledování menstruačního cyklu , Upozornění na srdeční problémy

Chytré funkce

Telefonování Pomocí hodinek přes spárovaný telefon
Notifikace a zprávy Notifikace z telefonu
Bezpečnostní funkce Detekce pádu, SOS tlačítko
Chytré funkce Hledání telefonu, Hry, Inteligentní buzení, Obchod s aplikacemi, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Předpověď počasí, Přehrávač hudby v hodinkách, Režim spánku/nerušit, Vibrace, Vlastní ciferník
Sledování polohy a trasy Pomocí GPS v hodinkách
Hodinkové funkce Datum , Stopky , Budík , Den v týdnu

Vodotěsnost a odolnost

Vodotěsnost 50 m (5 ATM)

Součást balení

Součást balení Dobíjecí kabel , Řemínek navíc

Výdrž baterie

Max. výdrž baterie 504 h (21 d)
Běžná výdrž baterie 120 h

Vyberte si značku/model hodinek

Značka Huawei
Model Watch 3 Pro
Kód:  HUW3Prot
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  55026783
P-DC1-WEB23