Obnovit stránku

Huawei Watch GT 3 42 mm Elegant Gold

7 790 Kč
6 438 Kč bez DPH

Huawei Watch GT 3 42 mm Elegant Gold

Prémiové dámské chytré hodinky s velkým množstvím funkcí a elegantním designem

Běžte s dobou a pořiďte si kvalitní, elegantní chytré hodinky,  díky kterým získáte dokonalý přehled o tom, co se děje, a to aniž byste museli vytáhnout váš mobilní telefon z kapsy. Po spárování chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 s telefonem přes Bluetooth budete dostávat upozornění na změny v aplikacích, příchozí zprávy a nebo telefonní hovory. Ty nyní můžete i efektivně vyřídit přímo z vašeho zápěstí, protože hodinky Huawei mají vestavěný reproduktor i mikrofon. K ruce tak budete mít i hlasového asistenta TODAY, takže zaznamenání poznámek, nastavení budíky a další činnosti budou mnohem snazší a pohodlnější. Veškeré informace uvidíte bez problémů i na přímém slunce. O to se postará 1,32" AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 px. Tyto chytré hodinky dokáží ale mnohem více. Díky baterii, která udrží hodinky v chodu až 7 dní, je budou milovat i aktivní sportovci. Huawei Watch GT 3 v sobě mají totiž více než 100 sportovních režimů a na své si přijdou i plavci, kteří si je mohou vzít do bazénu a zaznamenat svůj výkon. Hodinky jsou voděodolné do 5 ATM. O přesné snímání všech klíčových zdravotních ukazatelů se stará inovovaný modul pro monitoring — TruSeen™ 5.0+. K naprosto přesnému určení polohy slouží podpora satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 Elegant Gold 42 mm

 • Výdrž baterie až 7 dní na jedno nabití
 • Podpora bezdrátového nabíjení, takže můžete využít telefon s reverzním nabíjením nebo kompatibilní powerbanku
 • Chytré hodinky vynikají 1,32" AMOLED displejem (466 × 466 px), který chrání 3D zakřivené sklíčko
 • K dispozici budete mít více než 100 sportovních režimů
 • Odolnost vůči vodě do 5 ATM
 • Vestavěný mikrofon a reproduktor umožní realizovat volání (přes telefon připojený pomocí Bluetooth) a nebo využívat hlasového asistenta TODAY
 • Huawei Watch GT 3 se ovládají přes dotykový displej, funkční tlačítko a praktickou otočnou korunku
 • Outdooroví nadšenci ocení přítomnost vestavěného barometru
 • Zdokonalený modul pro monitoring srdečního tepu TruSeen™ 5.0+ lépe měří tepovou frekvenci, SpO2, míru zátěže a účinněji měří kvalitu a délku spánku
 • K přesnému určení trasy tréninku a vaší polohy pomůže podpora satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS
 • Hodinky umí vyhodnotit běžecký index, tréninkový stres, tréninkovou zátěž, regenerační tepovou frekvenci i úroveň zotavení.
 • Pomocí Bluetooth můžete hodinky spárovat s dalším sportovním příslušenstvím
 • Huawei Watch GT 3 lze využít pro ovládání přehrávání hudby
 • V HUAWEI AppGallery  na vás čeká velké množství aplikací

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 mají skvostný displej a skvělou výdrž baterie

Užijte si pohled na elegantní 42mm ciferník s 3D zakřiveným sklem pod nímž je bezpečně umístěn 1,32" AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 px. Pouhým otočením zápěstí se displej hodinek Huawei Watch GT 3 rozsvítí a vy uvidíte všechny potřebné informace na vašem zápěstí i na přímém slunečním světle. Devizou chytrých hodinek Huawei je mimo jejich zpracování a chytrých funkcí i skvělá baterie a možnost bezdrátového nabíjení. Pokud máte telefon s reverzním nabíjením, můžete se podělit o jeho energii s hodinkami. Na plné nabití vydrží 42mm hodinky Huawei Watch GT 3 až 7 dní.*

*30 minut volání přes Bluetooth každý týden, 30 minut přehrávání hudby každý týden, zapnuté monitorování srdečního tepu, zapnutý HUAWEI TruSleep™ pro spánek, 90 minut cvičení každý týden (zapnutá GPS), zapnutá oznámení zpráv (50 SMS zpráv, 6 hovorů a 3 alarmy denně), obrazovka je zapnutá 200krát denně.

Intuitivní ovládání s pomocí otočné korunky

Na rámečku chytrých hodinek Huawei Watch GT vám bude k dispozici otočná korunka. S ní snadno a rychle můžete přibližovat / oddalovat aplikace v menu a rychle se dostat tam, kam potřebujete. I když budete mít mokré ruce, s otočnou korunkou na hodinkách Huawei Watch GT 3 snadno a rychle nastavíte hlasitost i čas aktivace vašeho budíku.

Hodinky ocení všichni nadšení sportovci a dobrodruzi

Elegantní design a prémiové zpracování chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 není jen pro parádu. V hodinkách je celé množství technických vychytávek, díky čemuž si na své přijdou sportovci i další jedinci s dobrodružnou povahou. Na displeji hodinek totiž po spárování s vaším mobilním telefonem uvidíte čas východu i západu slunce, zobrazí se fáze měsíce a dokonce se dozvíte informace o změnách přílivu a odlivu v reálném čase. Huawei Watch GT 3 disponují vestavěným výškovým barometrem pro sledování aktuálního tlaku vzduchu. Tuto funkci oceníte převážně při outdoorových aktivitách.

S hodinkami Huawei Watch GT 3 se neztratíte

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 dokáží posoudit úroveň vaší sportovní dovednosti na základě historických běžeckých dat. Poté vám nabídnou pečlivě složený běžecký plán pro každodenní běhání či přípravu na nejbližší závod. Hodinky na základě monitorovacích ukazatelé vyhodnotí běžecký index, tréninkový stres, tréninkovou zátěž, regenerační tepovou frekvenci i úroveň zotavení. Následně dostanete profesionální tréninkové rady, abyste si moli intenzitu i dobu tréninku naplánovat tak, abyste se neustále a co nejlépe zdokonalovali. Huawei Watch GT 3 samozřejmě disponují i navigací a přesným určením polohy a vzdálenosti díky podpoře satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Zajímavou vychytávkou je offline navigace a funkce Route Back. Ta vás navede zpátky, pokud jste cestou ztratili směr. Po ukončení tréninku bude hodinkami zaznamenaná trasa k dispozici v aplikace Huawei Health. Odtamtud ji můžete rychle sdílet a ukázat svým přátelům. 

Hodinky Huawei se pyšní skvělou konektivitou se sportovním příslušenstvím

V chytrých hodinkách na váš čeká více než 100 sportovních režimů, takže si jistě najdete ten, který budete potřebovat. Využít můžete například režimy pro běh, jízdu na kole, turistiku, skákání přes švihadlo, lyžování, trenažér veslování nebo plavání. Právě plavci ocení voděodolnost do 5 ATM, díky čemuž bude plavání v bazénu a měření vašeho výkonu s hodinkami Huawei Watch GT 3 úplně bez problémů. Pomocí Bluetooth připojení lze chytré hodinky snadno propojit s dalším sportovním zařízením nebo aplikacemi. Tedy údaje jako srdeční tep a další lze jednoduše synchronizovat s dalšími zařízeními — běžecké pásy, eliptické trenažéry apod.. Přes aplikaci HUAWEI Health App můžete synchronizovat data s hlavními sportovními aplikacemi třetích stran.

Zlepšený optický senzor s osmi fotodiodami

K zajištění ještě přesnějšího měření mají chytré hodinky Huawei Watch GT 3 vylepšený modul srdečního tepu TruSeen™ 5.0+. Ten nově tvoří osm fotodiod uspořádaných do kruhu se dvěma sadami světelných zdrojů. Vše je zakryto zakřivenou skleněnou čočkou umožňující pohodlné nošení a výrazné snížení vlivu rušení okolním světlem. Algoritmus modulu srdečního tepu hodinek Huawei nyní lépe filtruje hlučné signály, díky čemuž je monitorování srdeční frekvenci i při náročném cvičení mnohem přesnější.

Huawei Watch GT 3 vám zprostředkují komplexní přehled o vašem zdraví

Stačí trocha času a uvidíte komplexní přehled o vašem zdraví a vaší energii. Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 zaznamenají velké množství důležitých metrik. Budete tak znát vaši tepovou frekvenci, hodnotu SpO2 (saturace krve kyslíkem) a nebo míru stresu. V případě vysoké hodnoty stresu vám hodinky Huawei Watch GT doporučí dechové cvičení, které vám pomůže nalézt ztracený klid.

Chytré hodinky Huawei měří délku a kvalitu vašeho spánku

Spánek je jedním z klíčových prvků v našem životě, proto je důležité, abyste věděli, jak dlouho spíte a jak kvalitní spánek doopravdy je. Optický senzor přesně měří váš spánek i jeho jednotlivé fáze. Hodinky Huawei Watch GT 3 vám pomohou s vytvořením ideální spánkové rutiny, abyste se každý den cítili plní energie a maximálně odpočatí.

Vyřiďte telefonní hovory pohodlně ze zápěstí

Někdo vám volá, ale vám se nechce vytahovat telefon z kapsy, protože chcete mít volné ruce? Pokud máte hodinky Huawei spárované s vaším telefonem, můžete s jejich pomocí hovory přijmout a vyřídit. Huawei Watch GT 3 mají integrovaný mikrofon i reproduktor, takže bude komunikaci s ostatními rychlá a pohodlná.

S hodinkami Huawei Watch GT ovládejte přehrávání hudby

Zbavte váš trénink monotónnosti a pusťte si vaši oblíbenou muziku a ovládejte její přehrávání z vašeho zápěstí prostřednictvím chytrých hodinek Huawei Watch GT 3.

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 42 mm Elegant Gold

V hodinkách můžete využívat celou řadu šikovných aplikací

V HUAWEI AppGallery pro hodinky naleznete ohromné množství aplikací, které můžete bez problémů používat. Každý uživatel si jistě přijde na své a zvolí si pro sebe ty nejdůležitější.

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 42 mm Elegant Gold

S Huawei Watch GT 3 lze používat hlasového asistenta

Usnadněte si používání hodinek a telefonu s pomocí hlasového asistenta TODAY. Jeho používání je samozřejmě umožněno i v hodinkách Huawei Watch GT 3. Snadno si nastavíte alarm, začnete hledat váš spárovaný mobil, aktivujete sportovní režimy, nastavíte připomínku do kalendáře a spoustu dalšího.

Parametry a specifikace

Určení

Určení Dámské

Hardware a software

Jazyk rozhraní Angličtina , Čeština , Němčina, Slovenština , Maďarština , Francouzština
Jazyk mobilní aplikace Angličtina, Čeština, Němčina, Maďarština, Slovenština, Francouzština
OS hodinek Vlastní OS výrobce
Kompatibilní OS iOS, Android
Verze kompatibilního OS Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , Android 6.0 , iOS 15 , iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 , iOS 11 , iOS 10 , iOS 9
Konektivita Bluetooth , NFC
Kapacita úložiště 4 GB
Způsob ovládání Kombinované
Senzory a Hardware Akcelerometr, GPS, Gyroskop, Vibrace, Oxymetr, Intenzita světla, Barometr, Mikrofon, Reproduktor, Bezdrátové nabíjení, Teploměr (tělesná teplota), Otočná luneta

Vzhled hodinek a displej

Barva pouzdra Růžovo zlatá
Materiál pouzdra Nerezová ocel
Tvar ciferníku Kulatý
Úhlopříčka displeje 1,32 "
Zobrazení času Kombinované
Typ displeje AMOLED
Hmotnost 35 g

Řemínek

Barva řemínku Růžovo zlatá
Materiál řemínku Nerezová ocel
Typ zapojení 20mm Quick Release
Vyměnitelný řemínek Ano
Min. obvod zápěstí 13 cm
Max. obvod zápěstí 19 cm

Sportovní funkce

Sportovní aktivity Běh , Chůze , Cyklistika , Outdoor , Fitness , Turistika , Plavání , Lyžování , Veslování , Triatlon
Sportovní funkce Krokoměr, Výpočet kalorií, Měření tepu, Měření vzdálenosti, Měření rychlosti, Měření tempa, Intervalový trénink, Tepové zóny, Automatické zahájení aktivity , Úroveň regenerace těla , Virtuální trenér, Převýšení, Virtual Pacer

Zdravotní funkce

Měření tepu Přímé/Ze zápěstí
Zdravotní funkce Dechové cvičení , Inteligentní buzení , Monitoring spánku , Měření saturace kyslíku v krvi , Měření úrovně stresu , Měření tělesné teploty , Připomenutí pohybu , Sledování menstruačního cyklu , Upozornění na srdeční problémy

Chytré funkce

Sledování polohy a trasy Pomocí GPS v hodinkách
Chytré funkce Vibrace, Hledání telefonu, Přehrávač hudby v hodinkách, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Předpověď počasí, Režim spánku/nerušit, Obchod s aplikacemi, Vlastní ciferník, Navigace, Inteligentní buzení, Always On Display
Hodinkové funkce Datum , Stopky , Budík , Den v týdnu

Notifikace a telefonování

Telefonování Z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth)
Zprávy Přednastavené odpovědi na zprávy

Vodotěsnost a odolnost

Vodotěsnost 50 m (5 ATM)

Součást balení

Součást balení Dobíjecí kabel

Výdrž baterie

Max. výdrž baterie 168 h (7 d)

Vyberte si značku/model hodinek

Značka Huawei
Model Watch GT 3 42 mm
Kód:  HUWGT32b
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  55027151
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení
P-DC1-WEB22