Obnovit stránku

Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm White Ceramic Strap

5 6 hodnocení
Doručujeme i o víkendu. Do AlzaBoxů, k vám domů i na prodejny.
Cenová bomba
9 989,- Ušetříte 1 001,-
bez DPH 8 255,-

Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm White Ceramic Strap

Prémiové chytré hodinky excelující designem i funkcemi

Běžte s dobou a pořiďte si kvalitní, elegantní chytré hodinky,  díky kterým získáte dokonalý přehled o tom, co se děje, a to aniž byste museli vytáhnout váš mobilní telefon z kapsy. Po spárování chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 Pro s telefonem přes Bluetooth budete dostávat upozornění na změny v aplikacích, příchozí zprávy a nebo telefonní hovory, které můžete pomocí zabudovaného mikrofonu i reproduktoru pohodlně vyřídit přímo ze zápěstí (pokud jste spárovaní s mobilním telefonem a je v dosahu). Veškeré informace uvidíte bez problémů i na přímém slunci. O to se postará 1,32" AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 px. Díky odolnosti a mnohým sportovním režimům (více než 100) je ocení i aktivní jedinci, jelikož chytré hodinky přesně zaznamenají vaši aktivitu. Huawei Watch GT 3 Pro jsou voděodolné do 5 ATM. O přesné snímání všech klíčových zdravotních ukazatelů se stará inovovaný modul pro monitoring — TruSeen™ 5.0+. Budete tak znát vaši tepovou frekvenci, saturaci krve kyslíkem i délku a fáze vašeho spánku. K naprosto přesnému určení polohy slouží dvoupásmová pětisystémová GNSS, která začleňuje podporu satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Velikostí a designovým provedením jsou hodinky Huawei Watch GT 3 Pro určeny dámskému zápěstí.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm White Ceramic Strap

 • Chytré hodinky vynikají 1,32" AMOLED displejem (466 × 466 px), který chrání safírové sklíčko
 • K dispozici budete mít více než 100 sportovních režimů
 • Odolnost vůči vodě do 5 ATM
 • Vestavěný mikrofon a reproduktor umožní realizovat volání (přes telefon připojený pomocí Bluetooth)
 • Huawei Watch GT 3 Pro se ovládají přes dotykový displej, funkční tlačítko a praktickou otočnou korunku
 • Skvělé estetické bílé provedení 
 • Outdooroví nadšenci ocení přítomnost vestavěného barometru
 • Zdokonalený modul pro monitoring srdečního tepu TruSeen™ 5.0+ lépe měří tepovou frekvenci, SpO2, míru zátěže a účinněji měří kvalitu a délku spánku
 • K přesnému určení trasy tréninku a vaší polohy pomůže podpora satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS
 • Hodinky umí vyhodnotit běžecký index, tréninkový stres, tréninkovou zátěž, regenerační tepovou frekvenci i úroveň zotavení
 • Huawei Watch GT 3 Pro lze využít pro ovládání přehrávání hudby
 • V HUAWEI AppGallery  na vás čeká velké množství aplikací

Elegantní chytré hodinky z prémiových materiálů

Užijte si pohled na elegantní 43mm ciferník se safírovým sklem pod nímž je bezpečně umístěn 1,32" AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 px. Pouhým otočením zápěstí se displej hodinek Huawei Watch GT 3 Pro rozsvítí a vy uvidíte všechny potřebné informace na vašem zápěstí i na přímém slunečním světle. Na rámečku chytrých hodinek Huawei Watch GT vám bude k dispozici otočná korunka. S ní snadno a rychle můžete přibližovat / oddalovat aplikace v menu a rychle se dostat tam, kam potřebujete. I když budete mít mokré ruce, s otočnou korunkou na hodinkách Huawei Watch GT 3 Pro snadno a rychle nastavíte hlasitost i čas aktivace vašeho budíku. I zadní pouzdro kryje vysoce propustné umělé safírové sklo, které zpřesňuje měření snímače.

Huawei Watch GT 3 Pro disponují sadou ciferníků s exkluzivním motivem

Zkrášlete ciferník hodinek Huawei Watch GT 3 Pro speciálními motivy "Den a noc", které se mění podle východu slunce a fáze měsíce. Hodinky umí zobrazit čas i po vypnutí obrazovky, vytvoření vlastního designu ciferníku fotografií z galerie telefonu a spoustu dalšího. Další designy ciferníků pro hodinky Huawei Watch GT 3 Pro naleznete ve Watch AppGallery.

Hodinky Huawei Watch chytře monitorují srdeční tep

K zajištění ještě přesnějšího měření mají chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro vylepšený modul srdečního tepu TruSeen™ 5.0+. Ten nově tvoří osm fotodiod uspořádaných do kruhu se dvěma sadami světelných zdrojů. Vše je zakryto zakřivenou skleněnou čočkou umožňující pohodlné nošení a výrazné snížení vlivu rušení okolním světlem. Algoritmus modulu srdečního tepu hodinek Huawei nyní lépe filtruje hlučné signály, díky čemuž je monitorování srdeční frekvence i při náročném cvičení mnohem přesnější.

Chytré hodinky Watch GT 3 Pro nad vámi budou bdít

Stačí trocha času a uvidíte komplexní přehled o vašem zdraví a vaší energii. Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro zaznamenají velké množství důležitých metrik. Budete tak znát vaši tepovou frekvenci, hodnotu SpO2 (saturace krve kyslíkem) a nebo míru stresu. V případě vysoké hodnoty stresu vám hodinky Huawei Watch GT doporučí dechové cvičení, které vám pomůže nalézt ztracený klid. Ženy ocení přítomnost speciálních funkcí s jejichž pomocí lze sledovat vaše menstruační cykly* nebo odhadovat datum příští ovulace.

*Tento výrobek není zdravotnickým prostředkem. Obsah zprávy je pouze referenční a neměl by být používán pro klinickou diagnostiku.

Přesné určení polohy díky dvoupásmové pětisystémové GNSS

Huawei Watch GT 3 Pro disponují navigací s přesným určením polohy a vzdálenosti díky podpoře satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Zajímavou vychytávkou je offline navigace a funkce Route Back. Ta vás navede zpátky, pokud jste cestou ztratili směr. Po ukončení tréninku bude hodinkami zaznamenaná trasa k dispozici v aplikace Huawei Health. Odtamtud ji můžete rychle sdílet a ukázat svým přátelům. 

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro

Přesné sledování vašeho spánku

Spánek je jedním z klíčových prvků v našem životě, proto je důležité, abyste věděli, jak dlouho spíte a jak kvalitní spánek doopravdy je. Optický senzor s algoritmem HUAWEI TruSleep™ 2.0 přesně měří váš spánek i jeho jednotlivé fáze. Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro vám pomohou s vytvořením ideální spánkové rutiny, abyste se každý den cítili plní energie a maximálně odpočatí.

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro

Monitoring úrovně stresu

Stačí trocha času a uvidíte komplexní přehled o vašem zdraví a vaší energii. Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro zaznamenají velké množství důležitých metrik. Budete tak znát vaši tepovou frekvenci, hodnotu SpO2 (saturace krve kyslíkem) a nebo míru stresu. V případě vysoké hodnoty stresu vám hodinky Huawei Watch GT doporučí dechové cvičení, které vám pomůže nalézt ztracený klid.

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro

Úkoly pro kontrolu zdraví

Dosáhněte nastavených cílů a buďte sami se sebou opravdu spokojení. Dbejte o to, abyste byli v tělesné i psychické pohodě.

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro jsou vhodné i pro potápění

Díky stupni krytí IP68 a vodotěsnosti 5 ATM se lze s hodinkami Huawei volně potápět až do hloubky 30 metrů, díky čemuž můžete začít objevovat podmořský svět.

 • Zobrazení údajů v reálném čase — na displeji hodinek uvidíte zobrazenou délku ponoru, hloubku i vaši rychlost.
 • Nastavení bezpečnosti — hodinky Huawei vás upozorní, pokud klesáte příliš dlouho nebo příliš hluboko.
 • Tréninkový režim Apnoe — tento speciální režim zaznamenává vaši tepovou frekvenci, dobu zadržení dechu i čas začátku stahu bránice. Díky tomu můžete prodloužit dobu, po kterou můžete zadržet dech.

Funkce pro hráče golfu

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro nyní umí zaznamenat profesionální údaje o švihu. Budete tedy znát rychlost, tempu, dobu švihu vzad i dolů a dokonce poskytují režim Driving range, který sleduje švih do naprostého detailu. Podívejte se na praktické ukázky a tipy a triky, s jejichž pomocí můžete posunou vaši golfovou hru na vyšší úroveň.

Huawei Watch GT 3 Pro disponují více než stovkou cvičebních režimů

V chytrých hodinkách na vás čeká více než 100 sportovních režimů, takže si jistě najdete ten, který budete potřebovat. Využít můžete například režimy pro běh, jízdu na kole, turistiku, skákání přes švihadlo, lyžování, trenažér veslování nebo plavání. Právě plavci ocení voděodolnost do 5 ATM, díky čemuž bude plavání v bazénu a měření vašeho výkonu s hodinkami Huawei Watch GT 3 Pro úplně bez problémů. Na displeji hodinek po spárování s vaším mobilním telefonem uvidíte čas východu i západu slunce, zobrazí se fáze měsíce a dokonce se dozvíte informace o změnách přílivu a odlivu v reálném čase. Huawei Watch GT 3 Pro disponují vestavěným výškovým barometrem pro sledování aktuálního tlaku vzduchu. Tuto funkci oceníte převážně při outdoorových aktivitách.

Pohodlné ovládání spouště fotoaparátu

Pomocí funkce dálkového ovládání spouště* můžete pomocí chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 Pro aktivovat fotoaparát ve vašem telefonu a několika klepnutími zachytit pamětihodné okamžiky.

*K dispozici pouze na telefonech HUAWEI s EMUI 10.1 (nebo novějším) nebo na telefonech se systémem iOS. Zařízení se systémem iOS vyžadují pro podporu aktualizaci OTA.

Watch AppGallery nabídnou celou řadu aplikací

Ve Watch AppGallery nyní budete mít k dispozici velké množství aplikací třetích stran*, které tak budete mít vždy k dispozici ke stažení. Vše potřebné tak budete mít vždy po ruce v chytrých hodinkách Huawei Watch GT 3 Pro.

*Aplikace třetích stran je třeba stáhnout z aplikace Watch AppGallery v aplikaci Huawei Zdraví. Tato funkce není podporována v zařízeních se systémem iOS.

Vyřiďte hodinkami příchozí hovory pomocí hodinek Huawei Watch

Pokud spárujete váš chytrý telefon s hodinkami Huawei Watch GT 3 Pro prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth, můžete si užít celou řadu benefitů. Například díky integrovanému reproduktoru a mikrofonu můžete přijmout příchozí hovor a ze zápěstí je pomocí hodinek Huawei Watch vyřídit.* Rovněž můžete posílat vaše vlastní rychlé odpovědi a zobrazit protokoly hovorů.

*Je zapotřebí mít hodinky Huawei Watch GT 3 Pro spárované s chytrým telefonem a být v jeho dosahu

Poslouchejte hudbu ať jste kdekoliv

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro dokáží synchronizovat seznamy skladeb* z vašeho telefonu a nezávisle na něm skladby přehrávat. Stačí si jen nasadit bezdrátová sluchátka, spárovat je s hodinkami Huawei a užívat si vaši oblíbenou hudbu, podcasty a mnoho dalšího.

*Hodinky neumí importovat hudbu ze zařízení iOS.

Spárujte chytré hodinky Huawei s chytrými zařízeními

Nebojte se hodinky Huawei Watch GT 3 Pro spárovat s dalšími chytrými zařízeními se systémem iOS, Android i dalšími produkty společnosti HUAWEI.

Bezproblémové propojení s vaším telefonem

Stáhněte si aplikaci HUAWEI Zdraví, která je kompatibilní i se systémem Android a iOS. V ní najdete ucelený přehled o všech vašich aktivitách a můžete si pohodlně přizpůsobit vzhled i funkce chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 Pro.

Parametry a specifikace

Určení

Určení Dámské

Hardware a software

OS hodinek Harmony OS
Kompatibilní OS iOS, Android
Způsob ovládání Kombinované
Konektivita Bluetooth
Verze kompatibilního OS Android 12.0, Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , Android 6.0 , iOS 15 , iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 , iOS 11 , iOS 10 , iOS 9
Interní uložiště Ano
Kapacita úložiště 4 GB
Senzory a hardware Akcelerometr, GPS, Gyroskop, Vibrace, Galileo, Intenzita světla, Barometr, Oxymetr, Mikrofon, Kompas, Glonass, Reproduktor, Bezdrátové nabíjení, Teploměr okolní teploty
Jazyk rozhraní Angličtina , Čeština , Němčina , Slovenština , Maďarština , Francouzština
Jazyk mobilní aplikace Angličtina, Čeština, Němčina, Maďarština, Slovenština, Francouzština

Vzhled a displej

Tvar ciferníku Kulatý
Zobrazení času Kombinované
Úhlopříčka displeje 1,32 "
Materiál pouzdra Keramika
Barva pouzdra Bílá
Sklíčko Safírové
Typ displeje AMOLED
Hmotnost 50 g
Barva lunety Zlatá

Řemínek

Vyměnitelný řemínek Ano
Materiál řemínku Keramika
Barva řemínku Bílá
Typ zapojení 20mm Quick Release
Min. obvod zápěstí 13 cm
Max. obvod zápěstí 19 cm

Sportovní funkce

Sportovní aktivity Badminton , Běh , Cyklistika , Fitness , Golf , Chůze , Jóga , Lezení , Lyžování , Outdoor , Plavání , Triatlon , Turistika , Veslování
Funkce měření sportu Intervalový trénink, Krokoměr, Podpora aplikace Strava, Rychlost, Tempo, Tepová frekvence, Tepové zóny, Úroveň regenerace těla , Virtuální trenér, Výpočet kalorií, Vzdálenosti, Záznam trasy, Převýšení
Specializované funkce pro aktivity Potápěčské funkce

Zdravotní funkce

Zdravotní funkce Dechová cvičení , Pitný režim , Inteligentní buzení , Monitoring spánku , Měření saturace kyslíku v krvi , Měření úrovně stresu , Měření tělesné teploty , Připomenutí pohybu , Sledování menstruačního cyklu , Upozornění na srdeční problémy
Měření tepu Přímé/Ze zápěstí

Chytré funkce

Chytré funkce Hledání telefonu, Přehrávač hudby v hodinkách, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Předpověď počasí, Režim spánku/nerušit, Obchod s aplikacemi, Vlastní ciferníky, Always On Display, Hry
Hodinkové funkce Budík , Datum , Den v týdnu , Duální čas , Stopky
Sledování polohy a trasy Pomocí GPS v hodinkách

Notifikace a telefonování

Telefonování Z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth)
Notifikace z telefonu Příchozí hovor, Odmítnutí příchozího hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger
Zprávy Přednastavené odpovědi na zprávy (pouze Android)

Vodotěsnost a odolnost

Vodotěsnost 50 m (5 ATM)

Součást balení

Součást balení Dobíjecí kabel

Výdrž baterie

Max. výdrž baterie 168 h (7 d)

Vyberte si značku/model hodinek

Značka Huawei
Model Watch GT 3 Pro 43 mm

Snadný výběr

Jaké hodinky hledáte? Lifestylové, Sportovní, Zdravotní
Jak vysoké máte nároky na chytré hodinky? Střední
Jak mají hodinky vypadat? Sportovně a technicky

Využití

Využití Turistické
Kód:  HUWGTpr43b
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  55028824
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB18