Obnovit stránku

HyperX 4GB DDR3 1866MHz CL10 Fury Red Series

952 Kč
787 Kč bez DPH

HyperX 4GB DDR3 1866MHz CL10 Fury Red Series

Označení HyperX je výsadou těch nejrychlejších produktů firmy Kingston. Ne jinak je tomu i v případě špičkového paměťového modulu Kingston HyperX Fury s chladičem ve stylovém červeném provedení, které vaší počítačové sestavě dodá exkluzivní vzhled ladící s barvou ostatních komponent (na výběr je totiž ještě černé, modré a bílé provedení chladiče).


To pravé nejen pro hráče


Paměti Kingston z edice Fury jsou vhodné zejména pro uživatele, kteří nechtějí investovat do svého stroje všechny své našetřené peníze. Za přijatelnou cenu však nabídnou více než dostatečný výkon jak pro hraní moderních her, tak pro práci v grafických či jiných paměťově náročných programech a díky chladiči paměťových čipů také vynikají vysokou životností i možnostmi taktování.


Taktování snadno a rychle


Moderní vzhled dokonale vynikne v každé počítačové sestavě s průhlednou bočnicí. Použitý chladič ale nemá pouze vizuální funkci, ale také efektivně odvádí teplo z paměťových čipů, čímž zvyšuje jejich spolehlivost a posouvá výše limity pro taktování.
 

Spolehlivost a kvalita


Stejně tak jako všechny ostatní produkty firmy Kingston byly i paměti HyperX z edice Fury pečlivě testovány, vynikají vysokou spolehlivostí tolik pro tuto firmu typickou a výrobce na ně poskytuje doživotní záruku a bezplatnou servisní podporu.
 

4,8
Hodnotilo 30 zákazníků
90 %
zákazníků doporučuje
11
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Určení a typ

Určení Pro počítač
Provedení DIMM

Kapacita

Frekvence a časování

Frekvence paměti 1 866 MHz

Pokročilé parametry

Napětí 1,5 V
Další vlastnosti Pasivní chladič, Unbuffered
Kód:  DE62c8
Záruka: 99 měsíců
Prod. číslo:  HX318C10FR/4
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB27