Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Hyundai PC 222

2 999 Kč
2 727 Kč
2 254 Kč bez DPH

Hyundai PC 222

Zavařovací hrnec Hyundai je ideální pro ty z vás, kteří si chtějí uchovat úrodu ze zahrádky po celý rok. Kromě klasického zavařování ovoce a zeleniny tento hrnec zvládne i vaření, blanšírování zeleniny, či ohřev jídla nebo pití. Díky své velikosti v něm tak dokážete připravit guláš pro celou rodinu. Při chladných večerech jistě oceníte možnost přípravy horkých nápojů v zavařovacím hrnci Hyundai. Na vaši bezpečnost je taktéž dbáno, proto je hrnec opatřen bezpečnostní tepelnou pojistkou. Ta brání zapnutí přístroje tehdy, pokud jej nenaplníte dostatečně, či vůbec. Zároveň však během ohřevu dbejte na to, aby se voda nevyvařila.


Klíčové vlastnosti zavařovacího hrnce Hyundai PC 222

  • Příkon 2 000 W
  • Objem 25 l
  • Nerezový materiál hrnce
  • Funkce: termostat, displej, regulace teploty, automatické vypnutí
  • Nastavení teploty v rozmezí 30°-100°C
  • Časovač na 1 - 180 minut
  • Praktický výpustný kohout
  • Bezpečnostní tepelná pojistka

Praktický časovač

Zavařovací hrnec Hyundai vám umožní si nastavit teplotu díky termostatu, a to v rozmezí 30° - 100°C. Zároveň hrnec disponuje praktickým časovačem, který lze nastavit na 1 - 180 minut. Díky funkci udržení teploty dokáže hrnec nepřetržitě držet nastavenou teplotu do té doby, než ji manuálně vypnete.

Výpustný kohout

Výpustný kohout je velmi praktický zejména na velké oslavy, či dětské tábory. Díky možnosti nepřetržitého chodu zavařovacího hrnce Hyundai budete mít neustále k dispozici teplý čaj. Při konferencích čaj může nahradit káva, kterou jistě všichni přítomní velmi ocení. Při přípravě jídel však výpustný kohout nepoužívejte. Pevné kusy jídla by mohly ventil ucpat.

Dostatečná kapacita

S tímto hrncem Hyundai se opravdu nemusíte bát o prostor. Nabízí velkorysých 25 litrů. Naráz tak můžete zavařovat až 14 litrových sklenic. Sklenice je potřeba pokládat na přiloženou mřížku, aby voda lépe cirkulovala kolem sklenic a tudíž se i rychleji ohřála. Možné je i zavařování v páře. Do hrnec nalijte 5-10 cm vody, při zapnutí se ohřeje mnohem rychleji a s vytvořenou párou budete zavařovat až o 60% úsporněji. Pokud tedy myslíte ekonomicky, jistě tento fakt oceníte.

Parametry a specifikace

Typ hrnce

Typ hrnce Zavařovací hrnec

Objem

Objem 25 l

Funkce

Funkce Časovač, Termostat, Displej, Automatické vypnutí, Regulace teploty

Typ

Typ Zavařovací

Tvar

Tvar Kulatý

Materiál

Tělo hrnce Nerez
Povrchová úprava rukojeti Plastová

Průměr nádoby

Průměr nádoby 36,7 cm

Vlastnosti

Poklice Ano
Indikátor teploty Ano
Typ Zavařovací

Barva a vzor

Barva Stříbrná
Vzor Bez vzoru

Vlastnosti

Příkon 2 000 W
Materiál hrnce Nerez
Kód:  HYUZH368
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  HYUPC222
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB07