Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Hyundai Smart Centre

Díky šikovné aplikaci Smart Center se přímo z tabletu pohodlně dostanete ke všem aplikacím vaší Smart TV GoGEN nebo Hyundai stejně jako do internetového prohlížeče, se kterým se váš tablet promění v dotykovou plochu pro ovládání kurzoru prohlížeče.  

V aplikaci je samozřejmě integrován plnohodnotný dálkový ovládač, se všemi funkcemi, které jste dosud byli zvyklí používat. Pro maximální komfort se nabízí ovládání pomocí hlasových příkazů a můžete si být jisti, že vaše Smart TV vás bude poslouchat skutečně „na slovo“. Ovládání totiž funguje v českém jazyce


 

Šest věcí, které Smart Center umí

 
 
  • Ovládání hlasem v českém jazyce
  • Dotyková plocha pro pohodlné ovládání kurzoru
  • Media Share – zobrazení médií z vašeho zařízení
  • Přehled aktuálně vysílaných pořadů
  • Kompletní funkce dálkového ovladače
  • Follow Me – přenos vysílání na displej tabletu
Pořady, které nestačíte zhlédnout v čase jejich vysílání, odtud můžete snadno vybrat k nahrávání a tuto starost svěřit vaší Smart TV. Nebo alespoň si nechat tyto důležité momenty aplikací Smart Center připomenout.

Najdete zde také možnost vyhledávat pořady podle oblíbených žánrů, jako jsou seriály, sport, zprávy a také filmy.

Všechny informace pohromadě


Své oblíbené televizní kanály najdete vždy přehledně uspořádáné na jednom místě, abyste měli dokonalý přehled o tom, jaké pořady jsou právě ve vysílání.

Sociální sítě vždy po ruce


Kliknutím na kterýkoliv pořad si zobrazíte detailní informace o pořadu, o jeho tvůrcích a protagonistech a případná videa či komentáře ze sociálních sítí Twitter a Facebook patřící k pořadu.

YouTube pohodlně ve velkém


Díky pohodlnému ovládání pomocí aplikace se snadno podíváte na videa z YouTube i dalších mediálních serverů. Ve velkém je to přece vždycky ještě větší zábava.

Pojď se mnou!


Přemlouvat televizor, aby mu narostly nožičky, nemusíte. Stačí v Hyundai Smart Center klepnout na ikonu Follow Me TV a mobil, nebo tablet se domluví s televizorem a převezmou jeho obrazovku, tj. zobrazí obsah aktuálně přijímaného televizního kanálu. Děj na obrazovce běží dál, ale ukazuje se i na displeji mobilního zařízení. Televizor a smartphone či tablet musejí být připojeny ke stejné síti Wi-Fi.

Media Share


Umožní vám prezentaci, promítání fotek, videa či poslech hudby z tabletu i smartphonu na obrazovce televizoru. Stačí jen zvolit a pohybem prstu odeslat na obrazovku. Všechny zařízení opět musí být připojeny do stejné domácí Wi-Fi sítě.
 


 
P-DC1-WEB12