Obnovit stránku

iPhone XS Silikonový kryt půlnočně modrý

4,7
hodnotilo 41 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Krásně se drží Dokonale přilne k mobilu Funguje bezdrátové nabíjení
Díky perfektnímu kopírování tvaru mobilu a pevnosti krytu jde velice špatně nasazovat a i sundávat - máte však jistotu že je to dokonalí kryt.
Nejlepší pouzdro na trhu. Cena sice vyšší, ale vyplatí se. Dokonale ochrání displej i čočku fotoaparátu na zadní straně. Příjemný materiál jak zvenku, tak zevnitř. Vnitřní semišový povrch zabrání špíně, aby poškrábal zadní stranu telefonu, narozdíl od jakýchkoli jiných krytů a pouzder. Používal jsem i na 6S, nutno podotknout, že pokud životnost krytu je maximálně rok, ale asi závisí, jak se k němu chováte. Pokud to prostě neřešíte, šaháte na telefon mastnými prsty, spocenou rukou atd., tak se kryt dřív či rychleji ošoupe a povrch se naprosto změní. Na začátku absolutně neklouže, po čase se ošoupe a začne i trochu prokluzovat. Vyzkoušel jsem spoustu obalů a krytů z tržnic, ze souvenir shopů všude po světě, ale to jsou takové rychlokvašky, co vydrží tak měsíc a při pádu ten telefon neochrání. Radši investujte do silikonu, než abyste pak platili za rozbité sklo mnohonásobně víc.
Kvalita Povrch Výběr barev Životnost Design Ochrana celého povrchu telefonu Lepší než kožené pouzdro
Černá není tak černá, jak na obrázku Je to opět Space Grey, jako u 6s I když o něco málo tmavší, ale je to spíš šedá Vyšší cena, ale vyplatí se Telefon je o něco širší s pouzdrem Což může lidem s malou rukou trochu vadit
kvalita přijatelná cena rychle se nešpiní kvalitní silikon
Telefon zachrani po padu na zem, nepotrebuji sni ochranne sklo
Vydrzi hezky cca rok
Originál, sedí jak ulitý
vzhled kvalita materiálu
Krasna barva Vydrzi v kombinaci s ochranym sklem opravu kazdodenni pady
Po kazdodennich padech (2deti) byl po roce nutny vymenit
Kryt je prostě dokonalý. Moc dobře vím, jak na tom jsem se svou šikovností jsem. I přesto, že mi telefon spadl ze skříňky vysoké minimálně 160 cm a spadl přímo na roh telefonu, nic se telefonu nestalo. Jen je mi líto, že kvůli tomu se mi kryt rozbil na dolním okraji a kousek se ,,roštípnul” asi po 2 měsících používání, ale jak vidím vyplatilo se do něho investovat namísto abych měla rozbity telefon.
Vzhled Neklouže Telefon ochrání (to za cenu telefonu a za cenu případně opravy se určitě vyplatí)
Vyšší cena (která se ale vyplatí) Když se ke krytu nebudete řádně chovat zničí se povrch Dělá telefon tlusčí a zakrývá telefon (protože telefon je nádherný bez krytu)
hezká červená barva neklouže v ruce
Nejlepší je originál Apple obal a to je přesně tenhle
Nic
hezky pasuje na mobil tlačítka fungují
Je pevný,neklouže a telefon spolehlivě ochrání
Parkrat mi spadl a spodní pevná vazba praskla
Velmi dobře tlumí pády telefonu Krásně sedí a nevadí sklu
Brzy se brzy ošoupe Velmi tlustý kryt - zvětšuje celý telefon, špatně to vypadá. Povrch zhoršuje vyndavání z kapes Mastné ruce od krému ničí povrch Vzhledem k ostatním nevýhodám se finančně nevyplatí. Vhodný leda na chatu.
P-DC1-WEB24