Obnovit stránku

iRobot Roomba 696

-12%
Doprava
zdarma
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
Akční cena
Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
12 999 Kč
11 499 Kč
9 503 Kč bez DPH

Pokud vyžadujete nadstandardní kvalitu úklidu, ale už vás nebaví, odvádět veškerou práci vlastními silami, Roomba 696 je pro vás ta pravá volba. Inteligentní navigace iAdapt ji provede každičkým zákoutím vaše bytu či domu a zajistí tak precizní úklid všech nečistot, které detekuje nejen opticky, ale i akusticky. Třístupňový čisticí systém AeroForce, velkokapacitní sběrný koš, nízká hladina hluku, pohodlné ovládání přes mobilní aplikaci iRobot HOME - to je Roomba 696, s kterou bude váš život zase o trochu pohodlnější.


Klíčové vlastnosti robotického vysavače iRobot Roomba 696

  • iRobot Roomba 696 představuje velmi efektivní úklid všech typů tvrdých podlah i koberců
  • Využívá chytrou navigaci iAdapt s desítkami senzorů a 40 předdefinovanými pohyby
  • Třístupňový čisticí systém vysaje i ty nejjemnější prachové částice
  • Roomba má velkokapacitní sběrný koš AeroVac
  • Znečištěná místa detekuje robotický vysavač akusticky
  • Inovativní ovládání přes mobilní aplikaci iRobot HOME
  • Filtrační systém AeroVac s filtrem z mikrovláken
  • Systém proti zamotávání do kabelů a senzory bránící pádu ze schodů
  • Roomba má Li-Ion 1800mAh baterii a automaticky se nabíjí v nabíjecí stanici

Roomba 696

Navigace iAdapt

Navigace iAdapt zajistí dokonalý úklid bytu i rodinného domu. Roomba monitoruje prostor pomocí desítek senzorů a ve spojení se 40 předdefinovanými pohyby inteligentně reaguje na tvar a velikost místnosti. Navigace vede robota napříč celým prostorem, podél stěn, okolo nábytku i pod ním tak, aby byl úklid perfektní.

Smart technologie s mobilní aplikací iRobot HOME

S mobilní aplikací iRobot HOME ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací. Mezi užitečné funkce patří zejména Odložený úklid, Dvojitý úklid, Úklid podél stěn a Dokončení úklidu v případě plného sběrného koše.

Roomba 696

Třístupňový čisticí systém vysavače Roomba 696

iRobot Roomba série 600 je vybaven jednou z nejzásadnějších inovací v historii robotických vysavačů – třístupňovým čisticím systémem. Tento výkonný systém dostane ze všech zákoutí podlah i koberců veškeré nečistoty. A není se čemu divit, podívejte se jak perfektně jednotlivé složky čisticího systému kooperují:


1. Rotující boční kartáček

Díky přítomnosti bočního kartáčku dokáže Roomba efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa.

2. Dva proti sobě rotující kartáče

Dva proti sobě rotující gumové kartáče se speciálními vodicími drážkami sbírají nečistoty ze všech druhů podlah a koberců. Na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše.

3. Sací motor

Vysávání jemného prachu zajišťuje výkonný sací motor. Díky preciznímu filtru z mikrovláken zachytí i ty nejjemnější prachové částice.


Funkce odloženého úklidu

Díky funkci odloženého úklidu můžete zvolit den a čas, kdy chcete, aby robot začal uklízet. Roombě nevadí tma ani překážky, takže vždy důkladně uklidí i bez vaší přítomnosti. iRobot nabízí plánování úklidu na každý den v jiný čas. Robota si nastavíte například tak, aby uklízel třikrát v týdnu a robot týden co týden v naplánovaný čas uklidí. Tím udržuje stabilně čistou podlahu.


Akustická detekce nečistot

Roomba je vybavena systémem Dirt Detect, který pomocí akustických senzorů detekuje nadměrně znečištěná místa, kterým se Roomba intenzivně věnuje.

Roomba 696


 iRobot Roomba 886

Senzory proti pádu ze schodů

Senzory umístěné na spodní části robota dokáží bezpečně rozeznat volný prostor pod robotem, a tím zcela vyloučit možnost pádu ze schodů. Roomba se zastaví, hezky otočí a pokračuje dál v úklidu s pevnou půdou pod kolečky.


Profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem

Profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku. Dokáže rozeznat zdánlivé překážky jako přehoz přes postel či závěsy a uklidit tak efektivně i pod postelí či právě kolem záclon a závěsů.


Automatické nabíjení v nabíjecí stanici

Nabíjecí stanice slouží k dobíjení baterie. Z nabíjecí stanice robot vyráží do boje s nečistotami a prachem ve chvíli, kdy k tomu dáte pokyn pomocí tlačítka CLEAN. Po skončení úklidu se Roomba do nabíjecí stanice automaticky vrátí a začne se nabíjet.

 iRobot Roomba 886

Program SPOT

Program SPOT slouží k lokálnímu úklidu. Po ruční aktivaci programu robot důkladně uklidí prostor o průměru 1 m2. Poslouží vám jako „smetáček a lopatka“, když se vám v kuchyni vysype cukr nebo vám uklidí například rohož na boty.


 iRobot Roomba 886

Systém proti zamotání do kabelů

iRobot myslí na běžnou domácnost, a proto své robotické vysavače vybavil funkcí ANTITANGLE, která zabrání zamotání a zaseknutí se do kabelů či třásní od koberce. Když kartáče ucítí odpor, otočí rotaci. Tímto způsobem se robot z kabelů uvolní a může pokračovat v úklidu.


Funkce virtuální zdi/Halo

Roombě lze vymezit prostor pomocí virtuální zdi. Virtuální zeď vytváří neviditelnou překážku, kterou robot nepřejede. Používá se v případě, že potřebujete uklidit jen vyhrazený prostor, případně když chcete Roombě zabránit, aby se přiblížila k elektrickým nebo počítačovým kabelům či křehkým předmětům. Některé virtuální zdi nabízí i funkcí Halo, která vytváří okolo zdi ochranné pole. Tento prostor robot nikdy nenaruší a funkci lze využít u misek s vodou domácích mazlíčků.


Jaký je jeho příběh?

iRobot vznikl z přesvědčení trojice zakladatelů (Colin Angle, Helen Greiner a Rodney Brooks), že robotika jednou změní svět a způsob jakým pracujeme, učíme se, léčíme nebo uklízíme. Již v prvním roce existence představil iRobot ve spolupráci s NASA vesmírného průzkumného robota Genghis. Průlom nastal v roce 1998, kdy společnost iRobot vyhrála kontrakt agentury DARPA na vývoj a výrobu taktických mobilních robotů iRobot PackBot. Právě tohoto všestranného robota nasadila americká vláda během záchranných prací po teroristických útocích na Světové obchodní centrum v roce 2001. PackBot rovněž mapoval zamořené prostory po havárii japonské elektrárny Fukušima v roce 2011.

Jaký je jeho příběh?

Obsah balení:
1 × iRobot Roomba 696
1 × nabíjecí stanice
1 × baterie Li-Ion
1 × virtuální zeď Dual Mode
1 × náhradní filtr
1 × náhradní hřeben

4,8
hodnotilo 5 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Funkce Automatické dobíjení , Senzor proti pádu ze schodů , Senzor proti nárazu
Počet bočních štětců 1 ×
Překonání překážky do výšky 2 cm
Typ napájení Bateriové
Doba nabíjení 3 h
Typ baterie Li-ion
Typ filtru Mikrofiltr, AeroVac filtr
Určení Na sbírání nečistot
Příslušenství Virtuální zeď, Nabíjecí stanice, Časový rozvrh úklidu, Detekce nečistot, Velkokapacitní sběrný koš AeroVac , Třístupňový čisticí systém, Nárazník se zpomaleným dotykem, Ovládání robota přes Wi-fi
Hlučnost 61 dB
Mobilní aplikace Ano
Výška 9,3 cm
Šířka 33,5 cm
Hloubka 33,5 cm
Hmotnost 3,6 kg
Barva Černá
Typ vysavače Robotický
Kód:  IROVRCZ20
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  R696040
Odkazy: Stránky výrobce