Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Jabra Evolve2 30, USB-A, MS Stereo

2 099 Kč
1 859 Kč
1 536 Kč bez DPH

Jabra Evolve2 30, USB-A, MS Stereo

Evolve2 30 je špičková náhlavní souprava od společnosti Jabra, která vám poskytne maximální pohodlí v každé situaci. Díky profesionálním mikrofonům s pokročilou digitální čipovou sadou získáte špičkový zvuk s čistými detaily. Speciální ergonomický tvar a náušníky z paměťové pěny zajistí maximální pohodlí i při dlouhé nošení. Jabra Evolve2 30 nabízí širokou kompatibilitu, takže ji lze bez problému použít s velkým množstvím různých platforem. Díky technologii plug-and-play je připojení soupravy velmi jednoduché a rychlé. Souprava Jabra Evolve2 30 je velmi odolná proti poškození a díky nízké hmotnosti ji lze bez problému využít kdekoliv. 

Klíčové vlastnosti soupravy Jabra Evolve2 30

  • Spolehlivá izolace okolního hluku
  • Nízká hmotnost soupravy Jabra Evolve2 30 zajistí pohodlnou manipulaci
  • Pokročilý zvukový systém se 2 mikrofony
  • Souprava Jabra Evolve2 30 s USB-A konektorem
  • Ergonomický design a náušníky z paměťové pěny pro maximální komfort při nošení
  • Vysoká odolnost soupravy Jabra Evolve2 30 proti poškození
  • Široká kompatibilita umožní použití s velkým množstvím různých platforem

Souprava Jabra Evolve2 30 s pokročilým zvukovým systémem


Díky pokročilému zvukovému systému se 2 mikrofony Jabra Evolve2 30 spolehlivě zaznamenává hlas a zároveň izoluje od okolního ruchu, takže odpovídá požadavkům řešení Microsoft Open Office. Během konverzace tak uslyšíte každé slovo naprosto jasně a zřetelně.

Lehká konstrukce pro maximální pohodlí

Náhlavní souprava Jabra Evolve2 30 vyniká nízkou hmotností, která zajistí maximální komfort i při dlouhém nošení. Můžete se tak plně koncentrovat na pracovní hovory i poslech hudby, ať už se rozhodnete pro využití soupravy doma nebo v otevřené kanceláři.

Souprava Jabra Evolve2 30 disponují vysoce kvalitními 28mm měniči

Při použití soupravy Jabra Evolve2 30 oceníte 28 mm reproduktory profesionální třídy, díky kterým uslyšíte zvuk ve špičkové kvalitě. Měniče jsou navíc doplněny pokročilou digitální čipovou sadou, takže vám neunikne žádný detail.

Náhlavní souprava Jabra Evolve2 30 s širokou kompatibilitou

Náhlavní souprava Jabra Evolve2 30 nabízí širokou kompatibilitu. Souprava podporuje všechny přední platformy sjednocené komunikace (UC), takže je použití velmi jednoduché. Pro využití platformy Microsoft Teams je k dispozici verze s certifikací pro Teams, která je plně optimalizována a zajistí hovory v profesionální kvalitě.

Ergonomický tvar zajistí rovnoměrné rozložení tlaku

Díky speciálnímu ergonomickému tvaru souprava Jabra Evolve2 30 vyvíjí optimální a rovnoměrně rozložený tlak. Oceníte vysokou kvalitu použitých materiálů a náušníky z paměťové pěny, které se dokonale přizpůsobí každému uchu. Získáte tak maximální pohodlí i při delším nošení sluchátek Jabra.

Sluchátka Jabra Evolve2 30 mají vysoce odolnou konstrukci

Při práci i poslechu hudby se soupravou Jabra Evolve2 30 oceníte vysokou odolnost proti poškození. Vnitřní i vnější náušníky mají speciální design pro vyšší ochranu a k dispozici je praktická spona přes hlavu s posuvníkem z nerezové oceli. Můžete tak soupravu Jabra Evolve2 30 pohodlně využít kdekoliv a bez obav z poškození.

Plug-and-play pro snadné a rychlé připojení

Náhlavní souprava Jabra Evolve2 30 nabízí technologii plug-and-play, díky které je ihned připravena k provozu. Stačí ji tak pouze připojit a můžete ihned začít s pracovními hovory i poslechem oblíbené hudby. Pro pohodlné připojení Jabra Evolve2 30 nabízí USB-A konektor.

S Jabra direct získáte nejnovější aktualizace

Díky Jabra direct bude vaše souprava mít vždy nejnovější firmware, takže získáte všechny aktuální funkce, aktualizace i opravy chyb. Sluchátka Jabra Evolve2 30 mají ovládací panel Direct Dashboard, který zajistí maximálně jednoduché a intuitivní ovládání v každé situaci.

Parametry a specifikace

Typ sluchátek

Provedení Na uši
Konstrukce Uzavřená
Mikrofon Ano

Připojení

Typ připojení USB Type-A
Vedení kabelu Jednostranné (do jedné mušle)
Odnímatelný kabel Ne

Vlastnosti a funkce

Funkce Aktivní potlačení hluku (ANC), S ovládáním hlasitosti, Přijímání hovorů, Přepínání skladeb
Další vlastnosti Pouzdro v balení

Charakteristika sluchátek

Frekvence od 20 Hz
Frekvence do 20 000 Hz
Citlivost 115 dB/mW

Charakteristika mikrofonu

Konstrukce mikrofonu Sklápěcí
Směrová charakteristika Směrové snímání
Citlivost -33 dB
Funkce Potlačení šumu, Potlačení ozvěny, Ztlumení mikrofonu

Barva

Barva Černá

Hmotnost

Hmotnost 233 g

Platforma

Platforma PC

Počet sluchátek

Počet sluchátek 2 ×
Kód:  JAB799e01
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  23089-999-979
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB13