Obnovit stránku

BLACK FRIDAY končí dnes! ⏱️ Nenechte si utéct ty nejnižší ceny za poslední rok!

Jak vybrat dárek pro celou rodinu

Vybrat dárek pro celou rodinu není jednoduchá záležitost. Zvolit dárek, aby byl taktní a zároveň se o něj přímo pod stromečkem nerozhořela bitka, to chce fištrón. My jsme si na to troufli a dokázali jsme vymyslet pár tipů, jež by vám mohly pomoci.

Jak vybrat dárek pro celou rodinu

  1. Jak vybrat dárek pro celou rodinu
  2. Dárky, které sbližují
  3. Dárky pro všechny členy rodiny
  4. Dárky, které se budou určitě hodit
  5. Pozor na špatný výběr dárku!

Jak vybrat dárek pro celou rodinu

Dárek pro celou rodinu je specifická kategorie, téměř výlučně spojená s Vánocemi. Ruku na srdce, kdo by taky chtěl dostat k narozeninám něco pro všechny, že? A ani pod stromečkem nepatří hromadné dárky zrovna k těm nejhledanějším. Přesto mají svou nezanedbatelnou úlohu a v některých případech z nich může nakonec být i hit Štědrého večera. 

Dárek, který sbližuje

Při výběru dárku pro celou rodinu určitě zalovte v moři rodinných společenských her. Jejich výběr je dávno širší než Člověče, nezlob se! a Dostihy a sázky. Populární jsou nyní tituly z pestrých fantaskních světů i hry, kde si s dětmi můžete vyzkoušet třeba práci detektiva. Určitě najdete to pravé.

iPokud budete vybírat také dárky pro děti, mrkněte na naše tipy v článku Jak vybrat dárek pro dítě.

V případě, že rodina bydlí v domě se zahradou, nebo pokud má v domě velkou prázdnou místnost, stojí za to zvážit například pořízení stolu na ping pong. Opět se jedná o společnou aktivitu, navíc spojenou se zdravým pohybem. Dostupnější alternativou je pak set badmintonových raket s košíčky pro pinkání na dvorku.

Člověče, nezlob se
Člověče, nezlob se! je možná trochu jednoduchý, ale za to účinný způsob, jak tmelit rodinný kolektiv. Proto u nás tato hra na seznam Jak vybrat dárek pro celou rodinu zaslouženě patří.

Ať je to všech stejně

Občas může Ježíšek přemýšlet, že nadělí něco skutečně velkého jako rodinný stolní počítač, parádní tablet nebo novou plochou televizi třeba ještě doplněnou o herní konzoli.

Takový dar často mezi více dětmi vyvolá vzrušení, od kterého není daleko ke rvačce. Cedulka „celá rodina“ jasně sdělí, že žádné z dětí si jej nemůže uzurpovat pro sebe. Ježíšek ho nadělil všem, a tak se budou střídat. A tečka! 

iJestliže vás čeká vybírání dárku pro drahou polovičku, podívejte se na naše nápady v článcích Jak vybrat dárek pro ženu a Jak vybrat dárek pro muže.

Po čem sáhne občas každý

Jsou věci, které může rodina snadno sdílet. To z nich dělá skvělé kandidáty na hromadný dárek. Typickým zástupcem této skupiny může být třeba digitální fotoaparát nebo kamera, po kterých se sáhne při výletu, školní exkurzi nebo dovolené. Není-li v rodině vysloveně nadšenec pro fotografování, jeden přístroj bohatě stačí celé domácnosti.

Fotografka
Kompaktní fotoaparát je dárek, který ocení celá vaše rodina, třeba hned na další dovolené. Úkol „vybrat dárek pro celou rodinu“ si tak budete moci odškrtnout.

Pokud jste mysleli spíš na něco finančně dostupnějšího, zvažte třeba vytvoření balíčku pěny a soli do koupele. Že to kluci neocení? Nesmysl. Vyberte produkty v chlapáckých barvách, tedy bez růžové, a budou mít každou koupel pěnu až po nos.

Dárek pro rodinu aneb umění taktu

Muži zpozorněte! Může vám to zachránit kůži. Zvažujete nadělit pod stromeček něco jako moderní vysavač nebo sadu nádobí? Neodvažujte se napsat na cedulku jméno manželky nebo přítelkyně! Schytáte to pánví dřív, než stihněte nahodit zmatený výraz. To, že něco dělá často, neznamená, že ji to baví! Raději takovou věc nadělte celé rodině.

iČtěte také:
Jak vybrat dárek pro rodiče
Jak vybrat dárek pro babičku
Jak vybrat dárek pro dědu
P-DC1-WEB19