Ghia NOTGHIA-158
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Display
Display size 14 "
Processor
Processor type Intel Celeron
Processor frequency 1.58 GHz (1,580 MHz)