NEC VersaPro type VF VJ19E/FW-J
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Display
Display size 15.6 "
Processor
Processor type Intel Celeron
Processor frequency 1.9 GHz (1,900 MHz)
Cache processor 2 MB
Memory
Operating system
Operating system Windows 8.1 Pro
Hard drive
Weight
Weight 2.5 kg
Dimensions
Width 375 mm
Depth 245 mm