Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Kaspersky®
INTERNET SECURITY
multi-device 2015

Komplexní ochrana všech zařízení pro bezpečné připojení odkudkoli.

Kaspersky internet security – multi-device 2015 přináší prvotřídní ochranu vaší identity, soukromí, peněz a rodiny před online hrozbami. Odteď můžete být v klidu při online bankingu, nákupech, hraní her i sdílení dat odkudkoli, kam vás život zavede.

OCHRANA VAŠEHO SOUKROMÍ
NOVINKA! Ochrana webkamer blokuje jakýkoli neoprávněný přístup k webkamerám. Chrání tak vaše soukromí. Umožňuje zablokovat neoprávněný přístup k vaší webkameře. Váš počítač se nestane otevřeným oknem do vašeho soukromí.
HLÍDÁNÍ DĚTÍ
VYLEPŠENO! Rodičovská kontrola pomáhá zůstat rodinám v bezpečí online. Nekontrolovaný přístup dětí k internetu je může vystavit riziku návštěvy stránek s nevhodným obsahem, děti mohou být vydány na pospas sexuálním predátorům a kyberšikaně. Díky rodičovské ochraně, která je součástí Kaspersky Internet Security multi-device 2015 pro PC a Mac, máte nákupy aplikací, hraní her, přístup k chatovacím službám a sociálním sítím pod kontrolou – dokonce i když nejste u počítače.
OCHRANA VAŠICH FINANCÍ
VYLEPŠENO! Technologie Safe Money poskytuje speciální ochranu pro online banking, nakupování a placení online. Navrženo pro PC a Mac.* Technologie Safe Money zabezpečuje finanční údaje tím, že umožňuje otevřít bankovní nebo nákupní webové stránky v chráněném režimu –  ověřuje, zda jsou webové stránky bezpečné a zabraňuje přesměrování na falešné nebo phishingové stránky.
OCHRANA BĚHEM HRANÍ
Herní mód poskytuje optimální výkon a ochranu v reálném čase. Je navržen tak, aby pracoval v pozadí s minimálním dopadem na výkon vašeho počítače, dokonce i při hraní her. Během hraní herní mód odkládá bezpečnostní upozornění, takže nikdy nejste rušeni uprostřed akce.
POZOR NA ZABEZPEČENÍ WI-FI SÍTĚ
NOVINKA! Bezpečnostní upozornění (Wi-Fi Security Notifications) pomáhají vyhnout se hrozbám skrývajícím se ve veřejných Wi-Fi sítích. Kaspersky Internet Security multi-device 2015 ověřuje bezpečnost Wi-Fi připojení v počítači, kontroluje síť, upozorňuje uživatele na jakékoli potenciální hrozby a doporučí úpravu nastavení zabezpečení.
OCHRANA DAT PŘED HROZBAMI
NOVINKA! Ochrana Anti-Theft chrání vaše data před zloději. Jestliže je váš chytrý telefon nebo tablet s Androidem ztracen nebo ukraden, technologie Anti-Theft zařízení zablokuje, vzdáleně vymaže osobní informace, umožňuje dálkově aktivovat alarm a umí ztracené nebo ukradené zařízení lokalizovat dokonce i tehdy, pokud je z něj vyjmuta SIM karta. Také může tajně vyfotit kohokoli, kdo má právě váš telefon nebo tablet u sebe.
Další informace získáte na www.kaspersky.cz.

WEB9