Coffee L'OR
Coffee L'OR – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 65
L' OR Decaf instant coffee without caffeine 100g
from
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - instant, 100 % arabica and caffeine‑free, origin: Colombia, - from 1,890 Kč/1 kg
L'OR Crema Absolut CLASSIQUE 1000g
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, - 685 Kč/1 kg
L'OR Espresso Brazil 1000g coffee beans
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, - 699 Kč/1 kg
L'OR Espresso FORZA 1000g
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, roasted in: France, - 699 Kč/1 kg
L'OR Classique, ground coffee, 250g
from
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - ground, 100 % arabica, - from 676 Kč/1 kg
L'OR Fortissimo Espresso, coffee beans, 500g
from
365,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roasted in: France, - from 818 Kč/1 kg
L' OR Classique instant coffee 100g
from
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - instant, coffee blend mix, origin: Colombia, - from 1,890 Kč/1 kg
L'OR Espresso Colombia, coffee beans, 500 g
409,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Colombia, - 818 Kč/1 kg
L'OR Crema Absolu Classique, coffee beans, 500g
409,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roasted in: France, - 818 Kč/1 kg
L´OR Estremo beans, 500 g
Discounted -18 %
299,-
366,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roast: dark - 598 Kč/1 kg
L'OR Espresso Onyx, coffee beans, 500g
409,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: South America, - 818 Kč/1 kg
L'OR KARTON 4x Crema Absolut CLASSIQUE 500g coffee beans
1,499,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roasted in: France, - 2,998 Kč/1 kg
L' OR Intense instant coffee 100g
from
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - instant, coffee blend mix, - from 1,890 Kč/1 kg
L´OR Supremo beans, 500 g
409,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roast: medium - 818 Kč/1 kg
L'OR Passione Espresso 450 g
409,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roast: medium - 909 Kč/1 kg
L'OR CAPRI beans, 450g
440,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roast: dark - 978 Kč/1 kg
L´OR Espresso Pumpkin Spice 10 capsules for Nespresso®* Original coffee machines
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 10 servings servings - 8.90 Kč/1 pc(s)
L'OR MixPack Origins collection 70 capsules
849,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 70 servings servings - 12.13 Kč/1 pc(s)
L'OR Espresso Favourites mix 40 capsules for Nespresso®* Original coffee machines
Discounted -16 %
359,-
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 40 servings servings - 8.98 Kč/1 pc(s)
L'OR Espresso Flavours mix 40 capsules for Nespresso®* Original coffee machines
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk - chocolate, caramel, vanilla and nutty, 100% arabica, 40 servings servings - 10.73 Kč/1 pc(s)
L'OR Espresso Origins mix 40 capsules for Nespresso®* Original coffee machines
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 40 servings servings - 10.73 Kč/1 pc(s)
L'OR Espresso Colombia 40 capsules
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk - chocolate, 100% arabica, 40 servings servings - 10.73 Kč/1 pc(s)
L'OR Profondo 40 aluminium capsules
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 40 servings servings - 10.73 Kč/1 pc(s)
L'OR Espresso Decaffeinato 10pcs aluminium capsules
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, without caffeine, 10 servings servings - 12.90 Kč/1 pc(s)