Obnovit stránku

Kensington USB Fingerprint Reader

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
1 489 Kč
1 231 Kč bez DPH

Kensington USB Fingerprint Reader

Díky kombinaci vynikajícího biometrického výkonu a čitelnosti 360° s ochranou proti spoofingu poskytuje VeriMark™ Fingerprint Key univerzální bezpečnostní autentizaci, která chrání data před počítačovými zloději. S algoritmem otisků prstů, který překračuje snímače a průmyslové standardy s mírou falešného odmítnutí (FRR) 3% a mírou falešné akceptace (FAR) 0,002%, klíč snadno překonává konkurenci.

Klíčové vlastnosti

  • Pokročilá technologie otisků prstů
  • Certifikát FIDO U2F zajišťuje bezproblémovou interoperabilitu
  • Správce hesel VeriMark pro vytváření sofistikovaných přihlašovacích údajů
  • Šifrování/dešifrování souborů
  • Kompaktní design

Univerzální integrace

Poskytuje škálovatelný přístup mimo počítače k počítači a platformám Windows včetně biometrických přihlašovacích údajů pro systém Windows Hello™. Pokročilá bezpečnost je jednoduchá, takže můžete chránit před neoprávněným přístupem k síti na kompromitovaných zařízeních, a současně omezit pokusy o podvody a krádeže identit.

Certifikováno FIDO U2F

Zlepšení vašeho zážitku ve světě dvoufaktorového ověřování - univerzální ověřování UID (Fast Identity Online - FIDO) (FIDO) zaručuje bezproblémovou interoperabilitu a splňuje požadavky na přihlášení k zabezpečovacím klíčům pro poskytovatele služeb a poskytovatelů softwaru založených na cloudových službách, jako jsou Google, Dropbox, GitHub A Facebook.

Správce hesel VeriMark™

Poskytuje jednoduché a bezpečné řešení pro správu hesel, které umožňuje, aby váš ověřený otisk prstu automaticky vyplňoval uživatelská jména a hesla pro vaše webové stránky, přihlašovací údaje a šifrování/dešifrování souborů. Nyní můžete vytvořit sofistikované přihlašovací údaje pro všechno ve vašem digitálním světě a vaše otisky prstu vás přihlásí.

Kompaktní design

Malý a snadno ovladatelný knoflík odtlačku prstů VeriMark™ se snadno připevňuje ke standardnímu kroužku s klíči pro pohodlnou přenositelnost. Zařízení jednoduše připojíte do standardního USB portu.

4,5
Hodnotilo 15 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
8
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Připojení

Rozhraní USB 2.0

Zpracování a funkce

Zpracování Miniaturní
Šifrování Čtečka otisků prstů
Vlastnosti Miniaturní

Barva

Barva Černá

Rozměry a hmotnost

Šířka 15 mm
Výška 10 mm
Délka 30 mm
Kód:  NXUS01
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  K67977WW
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB27