Obnovit stránku

Kingston 4GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition

-26%
1 277 Kč
949 Kč
784 Kč bez DPH

Kingston 4GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition

Označení HyperX je výsadou těch nejrychlejších produktů firmy Kingston. Ne jinak je tomu i v případě špičkového paměťového modulu Kingston HyperX blu s chladičem ve stylovém modrém provedení, které vaší počítačové sestavě dodá exkluzivní vzhled ladící s barvou ostatních komponent (na výběr je totiž ještě červené a černé provedení chladiče).


To pravé nejen pro hráče

Paměti Kingston z edice blu jsou vhodné zejména pro uživatele, kteří nechtějí investovat do svého stroje všechny své našetřené peníze. Za přijatelnou cenu však nabídnou více než dostatečný výkon jak pro hraní moderních her, tak pro práci v grafických či jiných paměťově náročných programech a díky chladiči paměťových čipů také vynikají vysokou životností i možnostmi taktování.


Taktování snadno a rychle

Paměti podporují profily XMP, které vám je dovolí na kompatibilních základních deskách lehce taktovat. Stačí si v BIOSu zvolit jeden z přednastavených režimů, testovaných přímo inženýry firmy Kingston, a veškeré parametry se nastaví za vás. Ušetříte tak čas zdlouhavým nastavováním a získáte vyšší výkon vašeho počítače.

 

Spolehlivost a kvalita


Stejně tak jako všechny ostatní produkty firmy Kingston byly i paměti HyperX z edice blu pečlivě testovány, vynikají vysokou spolehlivostí tolik pro tuto firmu typickou a výrobce na ně poskytuje doživotní záruku a bezplatnou servisní podporu.
Parametry a specifikace:
Typ:
DDR3
Kapacita:
2x 2 GB
Pracovní frekvence:
1600 MHz
Časování:
CL9-9-9-27
Napájení:
1,65 V
Rozhraní:
240 pinů
4,7
Hodnotilo 84 zákazníků
90 %
zákazníků doporučuje
17
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Určení a typ

Určení Pro počítač

Kapacita

Kit vhodný pro Dual-channel

Frekvence a časování

Frekvence paměti 1 600 MHz

Pokročilé parametry

Další vlastnosti Pasivní chladič
Kód:  DE555g3
Záruka: 99 měsíců
Prod. číslo:  KHX1600C9AD3B1K2/4G
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB23