Obnovit stránku

Kingston DataTraveler Locker+ G3 8GB

-8%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
Akční cena
529 Kč
489 Kč
404 Kč bez DPH

Kingston DataTraveler Locker+ G3 8GB

Zabezpečte při přenosu svoje citlivá osobní data pomocí hardwarového šifrování flash disku Kingston DataTraveler Locker+ G3. Nastavené heslo zabrání tomu, aby se vaše dokumenty dostaly do špatných rukou v případě ztráty nebo odcizení flash disku. Proto se při deseti neúspěšných pokusech o zadání hesla disk zformátuje a ochrání tím vaše soukromí.
Výhodou je rozhraní USB 3.0, díky kterému nebudete omezeni při zápisu ani čtení dat z flash disku. Rychlost zápisu dat včetně šifrování je tak až 8 x vyšší než u předchozí generace G2. Zároveň je flash disk zpětně kompatibilní se standardem USB 2.0 a lze ho bez problému připojit i ke starším počítačům.
DataTraveler Locker+ G3 nabízí úchvatnou technologii USBtoCloud od ClevX, což je volitelná funkce automatického zálohování. Uživatelé si tak mohou zvolit automatické zálohování jejich dat z DataTraveler Locker+ G3 například na Disk Google, OneDrive (Microsoft), Amazon S3, Dropbox nebo Box. V případě ztráty nebo odcizení pevného disku jsou tak jejich data ve své aktuální podobě zálohována na bezpečném místě.


Podporované operační systémy jsou Windows a Mac OS X. Pro správnou funkci není nutné instalovat žádný dodatečný software, vše je obsaženo na samotném flash disku.

4,5
hodnotilo 89 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Kapacita a připojení

Připojení USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)

Rychlost

Zpracování a funkce

Zpracování Kovový, Stylový
Funkce a vlastnosti Poutko na klíče, Šifrování

Barva

Barva Stříbrná

Rozměry a hmotnost

Šířka 60,56 mm
Výška 9,75 mm
Kód:  DU331n1
Záruka: 60 měsíců
Prod. číslo:  DTLPG3/8GB
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB14