Obnovit stránku

Klarstein Fruit Jerky 8

2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH

Klarstein Fruit Jerky 8

Sušička potravin Klastein Fruit Jerky 8 je kvalitním a výkonným pomocníkem při sušení mnoha druhů potravin. 8 sušicích pater vám umožní sušit i velká množství, sušicí plocha činí bezmála 1 m2. Ovoce, zelenina, hovězí či kuřecí maso nebo třeba ryby, které v sušičce Fruit Jerky 8 zpracujete, se nestanou jen chutnou svačinou. Takto přírodně konzervované potraviny jsou vhodné pro každodenní stravování. Jistě si najdou své místo ve vaší kuchyni, sušené potraviny, například bylinky, jsou báječnou kulinářskou ingrediencí. Jejich plnou chuť i vůni si zamiluje každá poctivá kuchařka. 

Proč právě Klarstein Fruit Jerky 8?

  • Kvalitní a výkonná sušička potravin 
  • Přírodní konzervace zachová vitamíny, minerály a další cenné látky
  • Konstrukce z nerezové oceli a plastu pro lepší cirkulaci vzduchu
  • Rovnoměrnou cirkulaci vzduchu zajišťuje velmi tichý ventilátor
  • Bez použití zdraví škodlivého bisfenolu A (BPA)
  • 8 sušicích ploch 
  • Sušičku Fruit Jerky 8 lze ovládat velmi jednoduše
  • Teplotu lze vhodně regulovat
  • Čas sušení sami snadno nastavíte
  • Součástí balení je návod k obsluze s mnohými tipy na přípravu sušených potravin

Sušička Fruit Jerky 8 - tichá a přitom výkonná 

Tento dehydrátor prodlužuje trvanlivost potravin tím, že odebírá vodu obsaženou v potravinách. S výkonem 650 W to jde snadno i při zachování tělu prospěšných látek jakými jsou cenné vitamíny a minerály. Sušení potravin probíhá rovnoměrně. To zajišťuje stabilní konstrukce z nerezové oceli se čtyřmi protiskluzovými gumovými nožičkami a velice tichý ventilátor. Zvýšeného hluku se bát nemusíte. Optimální teplotu pro sušení různých druhů ingrediencí si nastavíte v 8 stupních. Maximální teplota pro sušení v dehydrátoru Fruit Jerky 8 je 68 °C. U sušičky nemusíte sedět a čekat až bude ovoce akorát. Na minutu přesně si nastavíte, jak dlouho má proces sušení trvat. Téměř 1m2 sušicí plochy nabízí dostatek prostoru i pro usušení velkého množství potravin. 

Fantazii se meze nekladou

V sušičce Klarstein Fruit Jerky 8 usušíte prakticky cokoli. Od klasických jablečných křížal po květiny, které vám budou sloužit jako příjemná bytová dekorace. Velice oblíbenou pochoutkou se stalo sušené maso, které obsahuje mnoho bílkovin a energie. Taková skladná masová sušenka přijde vhod při sportování a výletech. Přemýšlíte, co udělat s bohatou úrodou vaší zahrádka? Díky Sušičce Fruit Jerky 8 vše vhodně a rychle zpracujete díky 8 sušicím úrovním. Tato metoda konzervace zvyšuje trvanlivost potravin, a proto si chutné sušené ovoce, zeleninu nebo třeba houby vychutnáte i během zimních měsíců. Pečivo z druhého dne již nechutná nejlépe. Vyhodit je nám ho ale často líto. Neštěstí pár minut v sušičce potravin Fruit Jerky 8 ho promění v křupavou lahůdku. Opravdu - fantazii se meze nekladou. Skvělé tipy najdete i v návodu, které spolu s dehydrátorem Klarstein Fruit Jerky 8 dostanete. 

Rozměry:
33 × 29 × 47 cm

Hmotnost:
5,9 kg

Počet sušicích ploch:
8

Sušicí plocha celkem:
0,92 m2

Regulátor nastavení teploty:
35-68 °C

Výkon:
650 W

Barva:
černá

3,0
Hodnotilo 6 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
60 %
zákazníků doporučuje
3
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko

Vlastnosti

Příkon 650 W
Tvar susičky Hranatá
Umístění motoru V boční části
Typ ovládání Digitální
Průměr plat 34 cm
Počet plat 8

Funkce

Funkce Regulace teploty, Časovač
Kód:  KLASU002
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  4260414892691
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB28