Obnovit stránku

Klipsch Image A5i Sport - magenta

Prodej skončil
Prodej skončil

Flexibilní a extrémně odolná sluchátka Klipsch Image A5i Sport budou dokonalým společníkem všech sportovně založených uživatelů. A každý z nás ví, že optimálního výkonu při každodenním cvičení dosáhnete zejména za pomocí stimulace vaší oblíbenou hudbou. Model A5i Sport vám jí navíc poskytne v plném rozsahu – od hlubokých basů, přes jemné středy, až ke svěžím, křišťálově čistým výškám. A vůbec nezáleží na tom, zdá se právě nacházíte na běžícím pásu, nebo na vaší oblíbené lesní cestě.

Klíčové vlastnosti

  • Kevlarem vyztužený kabel – extrémně pevná, vůči zamotání odolná kabeláž
  • Kompaktní třítlačítkový ovladač s mikrofonem – Umožňuje plné ovládání modelů  iPhone, iPod touch a iPod a zároveň bezproblémové ovládání hudby a telefonních hovorů
  • Skřipec na oblečení – během intenzivního sportování udržuje ovladač na místě
  • Vysoce účinný měnič – neodymový měnič produkuje silný zvuk, který obsáhne široké frekvenční pásmo s dynamickými detaily
  • Patentované oválné ušní nástavce – přirozeně kopírují vnitřek sluchovodu
  • Dlouhodobé nošení je pohodlné a díky perfektnímu zvukovému těsnění dochází k dokonalé izolaci hluku

Intraaurální sluchátka, která opravdu drží

Lehká, proti vlhku a potu odolná sluchátka zůstanou na místě i během nejtvrdšího tréninku. Spolehlivý systém upevnění jemně obepíná ucho, skvěle sedí a nepadá. Přizpůsobitelný systém ohebného kabelu, vyztuženého kevlarem, umožňuje sluchátka ideálně nastavit a nalézt tak tu nejvhodnější pozici.

Ovládání je hračkou

Klipsch Image A5i Sport pracují prakticky s jakýmkoli zařízením, opatřeným 3,5mm konektorem. Speciálně pro zařízení iPhone, iPad a iPod pak obsahují mikrofon a třítlačítkové ovládání na kabelu s praktickým klipem na oblečení. Díky němu budete moci pohodlně obsluhovat přehrávání hudby i telefonovat, aniž byste museli sahat na zdrojové zařízení. Aktuální kompatibilitu veškerých funkcí naleznete nejlépe přímo na stránkách výrobce.

Dokonale pohodlná

Na rozdíl od nástavců kruhového tvaru, které vytvářejí napětí na tlakových bodech uvnitř ucha, kopírují patentované oválné ušní nástavce Klipsch přirozeně obrysy vašich ušních kanálků, takže jsou komfortní i při dlouhodobém používání. Tyto lehké ušní nástavce poskytují vynikající zvukovou izolaci blokováním téměř veškerého hluku okolního prostředí a zároveň napomáhají k dynamickému podání basové složky. Díky tomu můžete poslouchat vaší oblíbenou hudbu při nižší a pro uši bezpečnější hlasitosti.

Příjemné drobnosti

Sluchátka Klipsch Image A5i Sport jsou dodávána se čtyřmi páry různě velkých ušních nástavců a praktickým pouzdrem k přenášení.

Konstrukce mikrofonu Na kabelu
Směrová charaktreristika Všesměrové snímání
Provedení Špunty
Konstrukce Uzavřená
Mikrofon S mikrofonem
Typ připojení 3,5 mm Jack
Vedení kabelu Oboustranné (do obou mušlí)
Citlivost 107 dB/mW
Frekvence do 19 000 Hz
Frekvence od 10 Hz
Funkce a vlastnosti Podpora zařízení Apple
Impedance 17 Ohm
Barva Fialová
Kód:  KLP013b3
Záruka: 24 měsíců
Odkazy: Stránky výrobce